Powierzchniowe utrwalenie dróg powiatowych przy użyciu remontera typu Patcher
Powiat Wałbrzyski, Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414404
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414404/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 13:06
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be0618e5-d31a-48b5-8a49-ca08ba888796
- Identyfikator
- 8862633345
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414404 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Powierzchniowe utrwalenie dróg powiatowych przy użyciu remontera typu Patcher
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wałbrzyski, Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718018
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Wyzwolenia 24
1.4.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.4.7.) Numer telefonu: 074 84 60 674
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@powiatwalbrzyski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.walbrzych.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be0618e5-d31a-48b5-8a49-ca08ba888796
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414404
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00099355
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Powierzchniowe utrwalenie dróg powiatowych przy użyciu remontera typu Patcher
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zamówienie obejmuje:
1. Remont nawierzchni bitumicznych przy użyciu remontera ciśnieniowego przy średniej głębokości uszkodzenia ok 1,5 cm.
2. Przedmiot zamówienia realizowany i odbierany będzie etapami w zależności od potrzeb zamawiającego, na podstawie protokołów typowania robót.
3. Wykonawca zobowiązany jest we własnym zakresie i na własny koszt zabezpieczyć odpowiedni sprzęt i materiały do wykonania przedmiotu zamówienia.
4. Wszystkie materiały zastosowane do realizacji przedmiotu zamówienia muszą być w gatunku pierwszym i muszą posiadać atesty, certyfikaty i aprobaty techniczne dopuszczające do stosowania w budownictwie (atesty, certyfikaty i aprobaty należy dostarczyć Zamawiającemu do końcowego protokołu odbioru robót).
5. Miejsce realizacji zamówienia: drogi powiatowe powiatu wałbrzyskiego.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
180 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): S-PROBUD BUDOWA Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8542404531
4.3.3.) Ulica: Tytanowa 8
4.3.4.) Miejscowość: Stargard
4.3.5.) Kod pocztowy: 73-110
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 459774,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00178292/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 459774,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |