„Usługa relokacji dokumentacji sądowej, wyposażenia oraz sprzętu informatycznego wraz z usługami towarzyszącymi dla Sądu Rejonowego w Wieliczce”
Sąd Rejonowy w Wieliczce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414417
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414417/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 13:09
- Lokalizacja
- Wieliczka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b61d54d-27f7-4bf1-8e37-46555856c16f
- Identyfikator
- 6831893452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414417 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Usługa relokacji dokumentacji sądowej, wyposażenia oraz sprzętu informatycznego wraz z usługami towarzyszącymi dla Sądu Rejonowego w Wieliczce”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Wieliczce
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356728504
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Dembowskiego 53
1.4.2.) Miejscowość: Wieliczka
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-020
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.4.7.) Numer telefonu: 012 347 30 00
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@wieliczka.sr.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wieliczka.sr.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b61d54d-27f7-4bf1-8e37-46555856c16f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414417
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00156655
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Usługa relokacji dokumentacji sądowej, wyposażenia oraz sprzętu informatycznego wraz z usługami towarzyszącymi dla Sądu Rejonowego w Wieliczce”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest „Usługa relokacji dokumentacji sądowej, wyposażenia oraz sprzętu informatycznego wraz z usługami towarzyszącymi dla Sądu Rejonowego w Wieliczce”
3.9.) Główny kod CPV: 98392000-7 - Usługi relokacji
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
63100000-0 - Usługi przeładunku i składowania towarów
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Transfer Team Agnieszka Tyrańska
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 683-132-51-04
4.3.3.) Ulica: ul.Krzyszkowicka 53/1
4.3.4.) Miejscowość: Wieliczka
4.3.5.) Kod pocztowy: 32-020
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 290526,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00223751/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 265188,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Umowa została wykonana w zakresie podstawowym| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |