Dostawa sprzętu i wyposażenia do Pracowni CNC w Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku
POWIAT MALBORSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414429
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414429/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 13:12
- Lokalizacja
- Malbork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb8c386f-e786-493f-bd7d-da5cf5bba24e
- Identyfikator
- 5792252374
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414429 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu i wyposażenia do Pracowni CNC
w Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT MALBORSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192644731
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Słowiański 17
1.4.2.) Miejscowość: Malbork
1.4.3.) Kod pocztowy: 82-200
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: m.sikorska@powiat.malbork.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiat.malbork.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb8c386f-e786-493f-bd7d-da5cf5bba24e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414429
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00346147
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Zostań Zawodowcem 2” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działania 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027)
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętu i wyposażenia do Pracowni CNC
w Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia do Pracowni CNC w Centrum Edukacji Zawodowej w Malborku zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia i wskazanymi minimalnymi paramentami (stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ).
Zamówienie współfinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytetu 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza Działania 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021 -2027 (FEP 2021 - 2027).
Przedmiot zamówienia udzielony jest w całości (bez podziału na Części).
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ i załącznikach do niego.
3.9.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
30195900-1 - Tablice do pisania i tablice magnetyczne
30213100-6 - Komputery przenośne
30232100-5 - Drukarki i plotery
39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
21 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Indywidualna Praktyka Stomatologiczna „Data” Patryk Rusak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7392781503
4.3.3.) Ulica: Piotrowskiego 16G
4.3.4.) Miejscowość: Olsztyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 10-692
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 36030,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00366869/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 36030,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |