Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach
ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W PIECKACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414476
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414476/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 13:25
- Lokalizacja
- Piecki, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f31d6c6e-c326-49c4-a327-f3e89390f839
- Identyfikator
- 7422254436
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneRóżne produkty spożywczeProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneOwoce, warzywa i podobne produktyProdukty głęboko mrożoneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybSoki owocowe i warzywneJogurt i pozostałe przefermentowane przetwory mleczneProdukty mleczarskie
Wykonawcy
8 przyznanych
'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 0
130 657,57 PLNBRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
122 679,38 PLNb. Firma Handlowo-Usługowa "Cytrus 2" Jarosław DzwonkowskiPisz, PL · lot 2
72 951,38 PLNBRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 3
94 125,23 PLN'MONA-KONTRA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSuwałki, PL · lot 4
65 953,39 PLN'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 5
19 172,21 PLN'MONA-KONTRA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSuwałki, PL · lot 6
62 014,05 PLN'MONA-KONTRA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSuwałki, PL · lot 7
28 582,98 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414476 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej
w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W PIECKACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366123911
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zwycięstwa 23
1.5.2.) Miejscowość: Piecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-710
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.grygo@piecki.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zopo.piecki.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f31d6c6e-c326-49c4-a327-f3e89390f8391.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnejw Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f31d6c6e-c326-49c4-a327-f3e89390f839
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414476
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049944/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa produktów żywnościowych do Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357439
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.343.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 610395,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach.Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę ( a w tym załadunek, transport i rozładunek) artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej, znajdującej się w miejscowości Piecki, przy ul. Zwycięstwa 23.
Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 8 części, odrębnych dla każdego rodzaju produktów, określonych kodem we Wspólnym Słowniku Zamówień – CPV.
Każda z części przedmiotu zamówienia stanowi przedmiot odrębnego postepowania.
Wobec tego Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną lub kilka, bądź na wszystkie części przedmiotu zamówienia.
Każda wskazana część zamówienia określana będzie mianem – zadania. Wykazy poszczególnych produktów oraz ich planowane ilości podano w załącznikach do SWZ, odrębnych dla każdego zadania:
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 131067,58 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach.Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę ( a w tym załadunek, transport i rozładunek) artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej, znajdującej się w miejscowości Piecki, przy ul. Zwycięstwa 23.
Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 8 części, odrębnych dla każdego rodzaju produktów, określonych kodem we Wspólnym Słowniku Zamówień – CPV.
Każda z części przedmiotu zamówienia stanowi przedmiot odrębnego postepowania.
Wobec tego Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną lub kilka, bądź na wszystkie części przedmiotu zamówienia.
4.5. Każda wskazana część zamówienia określana będzie mianem – zadania. Wykazy poszczególnych produktów oraz ich planowane ilości podano w załącznikach do SWZ, odrębnych dla każdego zadania
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.5.5.) Wartość części: 121635,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach.Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę ( a w tym załadunek, transport i rozładunek) artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej, znajdującej się w miejscowości Piecki, przy ul. Zwycięstwa 23.
Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 8 części, odrębnych dla każdego rodzaju produktów, określonych kodem we Wspólnym Słowniku Zamówień – CPV.
Każda z części przedmiotu zamówienia stanowi przedmiot odrębnego postepowania.
Wobec tego Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną lub kilka, bądź na wszystkie części przedmiotu zamówienia.
4.5. Każda wskazana część zamówienia określana będzie mianem – zadania. Wykazy poszczególnych produktów oraz ich planowane ilości podano w załącznikach do SWZ, odrębnych dla każdego zadania:
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
4.5.5.) Wartość części: 86915,55 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach.Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę ( a w tym załadunek, transport i rozładunek) artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej, znajdującej się w miejscowości Piecki, przy ul. Zwycięstwa 23.
Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 8 części, odrębnych dla każdego rodzaju produktów, określonych kodem we Wspólnym Słowniku Zamówień – CPV.
Każda z części przedmiotu zamówienia stanowi przedmiot odrębnego postepowania.
Wobec tego Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną lub kilka, bądź na wszystkie części przedmiotu zamówienia.
Każda wskazana część zamówienia określana będzie mianem – zadania. Wykazy poszczególnych produktów oraz ich planowane ilości podano w załącznikach do SWZ, odrębnych dla każdego zadania:
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15896000-5 - Produkty głęboko mrożone
4.5.5.) Wartość części: 93306,25 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach.Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę ( a w tym załadunek, transport i rozładunek) artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej, znajdującej się w miejscowości Piecki, przy ul. Zwycięstwa 23.
Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 8 części, odrębnych dla każdego rodzaju produktów, określonych kodem we Wspólnym Słowniku Zamówień – CPV.
4.4. Każda z części przedmiotu zamówienia stanowi przedmiot odrębnego postepowania.
Wobec tego Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną lub kilka, bądź na wszystkie części przedmiotu zamówienia.
Każda wskazana część zamówienia określana będzie mianem – zadania. Wykazy poszczególnych produktów oraz ich planowane ilości podano w załącznikach do SWZ, odrębnych dla każdego zadania:
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb
4.5.5.) Wartość części: 61556,50 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach.Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę ( a w tym załadunek, transport i rozładunek) artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej, znajdującej się w miejscowości Piecki, przy ul. Zwycięstwa 23.
Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 8 części, odrębnych dla każdego rodzaju produktów, określonych kodem we Wspólnym Słowniku Zamówień – CPV.
Każda z części przedmiotu zamówienia stanowi przedmiot odrębnego postepowania.
Wobec tego Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną lub kilka, bądź na wszystkie części przedmiotu zamówienia.
Każda wskazana część zamówienia określana będzie mianem – zadania. Wykazy poszczególnych produktów oraz ich planowane ilości podano w załącznikach do SWZ, odrębnych dla każdego zadania:
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15320000-7 - Soki owocowe i warzywne
4.5.5.) Wartość części: 19974,50 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach.Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę ( a w tym załadunek, transport i rozładunek) artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej, znajdującej się w miejscowości Piecki, przy ul. Zwycięstwa 23.
Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 8 części, odrębnych dla każdego rodzaju produktów, określonych kodem we Wspólnym Słowniku Zamówień – CPV.
Każda z części przedmiotu zamówienia stanowi przedmiot odrębnego postepowania.
Wobec tego Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną lub kilka, bądź na wszystkie części przedmiotu zamówienia.
Każda wskazana część zamówienia określana będzie mianem – zadania. Wykazy poszczególnych produktów oraz ich planowane ilości podano w załącznikach do SWZ, odrębnych dla każdego zadania:
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15551000-5 - Jogurt i pozostałe przefermentowane przetwory mleczne
4.5.5.) Wartość części: 60495,00 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach.Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę ( a w tym załadunek, transport i rozładunek) artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej, znajdującej się w miejscowości Piecki, przy ul. Zwycięstwa 23.
Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 8 części, odrębnych dla każdego rodzaju produktów, określonych kodem we Wspólnym Słowniku Zamówień – CPV.
Każda z części przedmiotu zamówienia stanowi przedmiot odrębnego postepowania.
Wobec tego Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną lub kilka, bądź na wszystkie części przedmiotu zamówienia.
Każda wskazana część zamówienia określana będzie mianem – zadania. Wykazy poszczególnych produktów oraz ich planowane ilości podano w załącznikach do SWZ, odrębnych dla każdego zadania:
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15500000-3 - Produkty mleczarskie
4.5.5.) Wartość części: 35444,80 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130657,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 138851,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130657,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ABER sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 510708610
7.3.3) Ulica: Sprzętowa 3
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-467
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 130657,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122679,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 122679,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122679,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bruno Tassi Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017432769
7.3.3) Ulica: ul. Staniewicka 12
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-310
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122679,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72951,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 74492,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72951,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "CYTRUS 2" JAROSŁAW DZWONKOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790349759
7.3.3) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 39A
7.3.4) Miejscowość: Pisz
7.3.5) Kod pocztowy: 12-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72951,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94125,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 97342,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 94125,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bruno Tassi Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017432769
7.3.3) Ulica: ul. Staniewicka 12
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-310
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94125,23 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-31Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65953,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85992,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 65953,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mona-Kontra Sp z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790746779
7.3.3) Ulica: Majora Hubala 6
7.3.4) Miejscowość: Suwałki
7.3.5) Kod pocztowy: 16-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 65953,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-31Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19172,21 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31545,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19172,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ABER sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 510708610
7.3.3) Ulica: Sprzętowa 3
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-467
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19172,21 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-31Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62014,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 62014,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62014,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mona-Kontra Sp z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790746779
7.3.3) Ulica: Majora Hubala 6
7.3.4) Miejscowość: Suwałki
7.3.5) Kod pocztowy: 16-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62014,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-31Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28582,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28582,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28582,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mona-Kontra Sp z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790746779
7.3.3) Ulica: Majora Hubala 6
7.3.4) Miejscowość: Suwałki
7.3.5) Kod pocztowy: 16-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28582,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-08-31| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |