wywóz i unieszkodliwianie odpadów medycznych
Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414446
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414446/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 13:17
- Lokalizacja
- Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ccfd96ba-6a85-40d7-8d60-34f0cd04ed07
- Identyfikator
- 6611959864
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414446 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
wywóz i unieszkodliwianie odpadów medycznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wielospecjalistyczny Szpital w Ostrowcu Świętokrzyskim
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000311473
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: K. Szymanowskiego 11
1.4.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
1.4.3.) Kod pocztowy: 27-400
1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zoz.ostrowiec.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zoz.ostrowiec.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ccfd96ba-6a85-40d7-8d60-34f0cd04ed07
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414446
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00142723
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
wywóz i unieszkodliwianie odpadów medycznych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
. Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru, transportu wraz z załadunkiem i rozładunkiem, oraz utylizacji odpadów medycznych pochodzących z działalności Zamawiającego w ilości ok. 130.000 kg rocznie. Wykaz kodów
odpadów: 1.
Inne odpady, które zawierają żywe drobnoustroje chorobotwórcze lub ich toksyny oraz inne
formy
zdolne do przeniesienia materiału genetycznego, o których wiadomo lub co do których istnieją
wiarygodne podstawy do sądzenia, że wywołują choroby u ludzi i zwierząt (np. zainfekowane
pieluchomajtki, podpaski, podkłady) z wył. 18 01 80 i 18 01 82 - 18 01 03* - 128.800 kg; 2.
Części ciała i organy oraz pojemniki na krew i konserwanty służące do ich przechowywania (z
wył. 18 01
03)18 01 02* - 700 kg; 3. Pozostałości z żywienia pacjentów oddziałów zakaźnych 18 01 82 -
450 kg; 4. Leki inne niż wymienione w 18 01 08 - 18 01 09 - 25 kg; 5. Chemikalia w tym
odczynniki chemiczne zawierające substancje niebezpieczne - 18 01 06 - 25 kg
3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-04-23 do 2026-04-224.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6262478042
4.3.4.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 526500,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00240649/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-22
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wyczerpanie przedmiotu umowy przed jej zakończeniem.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zwiększenie wartości zamówienia, które nie przekracza 10% wartości pierwotnej umowy.
5.4.6.) Wartość zmiany: 52650,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 579150,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |