Dodruk publikacji „Za drutami. Z archiwum ludzkich wspomnień” w ramach projektu „Rozwój sektora kultury w gminach Kraśniczyn i Skierbieszów sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców"
Gmina Skierbieszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414541
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414541/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 13:37
- Lokalizacja
- Skierbieszów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84d966bb-f220-46f6-886e-fa06880c5a06
- Identyfikator
- 9222940889
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414541 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dodruk publikacji „Za drutami. Z archiwum ludzkich wspomnień” w ramach projektu „Rozwój sektora kultury w gminach Kraśniczyn i Skierbieszów sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skierbieszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368569
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Skierbieszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-420
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@skierbieszow.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugskierbieszow.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://skierbieszow.ezamawiajacy.pl/pn/skierbieszow/demand/308677/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dodruk publikacji „Za drutami. Z archiwum ludzkich wspomnień” w ramach projektu „Rozwój sektora kultury w gminach Kraśniczyn i Skierbieszów sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84d966bb-f220-46f6-886e-fa06880c5a06
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414541
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00132328/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Dodruk publikacji „Za drutami. Z archiwum ludzkich wspomnień” w ramach projektu „Rozwój sektora kultury w gminach Kraśniczyn i Skierbieszów sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Rozwój sektora kultury w gminach Kraśniczyn i Skierbieszów sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców”, współfinansowanego ze środków UE w ramach Działania 7.9 programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00363644
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.OK.2710.10.2026.IB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: dodruk publikacji „Za drutami. Z archiwum ludzkich wspomnień” w ramach projektu „Rozwój sektora kultury w gminach Kraśniczyn i Skierbieszów sposobem na aktywizację społeczną mieszkańców”, współfinansowanego ze środków UE w ramach Działania 7.9 Zrównoważony rozwój dziedzictwa kulturowego, Priorytetu VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: jest dodruk publikacji „Za drutami. Z archiwum ludzkich wspomnień.”
• dodruk publikacji „Za drutami. Z archiwum ludzkich wspomnień” w ilości 500 egz.
• dostarczenie wydrukowanej publikacji do Urzędu Gminy Skierbieszów, ul. Rynek 1, 22-420 Skierbieszów
• Termin wykonania zamówienia: 50 dni od daty zawarcia umowy w sprawie realizacji zamówienia publicznego
• Zamawiający dostarczy materiały do druku w terminie 3 dni od daty zawarcia umowy w sprawie realizacji zamówienia publicznego
1.1. Wymagania dotyczące formy wydruku publikacji:
• Format: B5
• Liczba stron: 372 + okładka twarda
• Papier: offset 90g
• Oprawa: twarda
• Okładka: kolor
• Środek publikacji: czarno – biały
• Publikacja poosiada nadany numer ISBN (zostanie przekazany Wykonawcy po zawarciu umowy)
3. Wykonawcę obciążają wszelkie koszty i ryzyka wykonania obowiązków objętych przedmiotem zamówienia w tym koszty dostarczenia przedmiotu zamówienia m.in. opakowania, przewozu i ubezpieczenia w trakcie transportu do siedziby Zamawiającego na całej trasie transportu oraz ryzyko przypadkowego uszkodzenia przedmiotu zamówienia, a ponadto wszystkich pozostałych obowiązków objętych przedmiotem zamówienia i umowy. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do odbioru opakowań w których będzie dostarczony przedmiot zamówienia i przekazania ich do utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79810000-5 - Usługi drukowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9135,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18690,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9135,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grafpol sp. z o.o.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8951161882
7.3.3) Ulica: Żmudzka
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 51-354
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9135,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |