Dostawa i montaż wyposażenia COM realizowanego w ramach zadania pn.: "Budowa Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w gminie Słupno - poprawa wsparcia społecznego osób niepełnosprawnych".
GMINA SŁUPNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414543
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414543/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 13:37
- Lokalizacja
- Słupno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd36b609-c0c3-4a3b-ad43-d0b7afc922c3
- Identyfikator
- 7743213464
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414543 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dostawa i montaż wyposażenia COM realizowanego w ramach zadania pn.: "Budowa Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w gminie Słupno - poprawa wsparcia społecznego osób niepełnosprawnych".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁUPNO
1.3.) Oddział zamawiającego: Wójt Gminy Słupno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015997
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Miszewska 8A
1.5.2.) Miejscowość: Słupno
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-472
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@slupno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugslupno.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dd36b609-c0c3-4a3b-ad43-d0b7afc922c31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż wyposażenia COM realizowanego w ramach zadania pn.: "Budowa Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w gminie Słupno - poprawa wsparcia społecznego osób niepełnosprawnych".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd36b609-c0c3-4a3b-ad43-d0b7afc922c3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414543
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047760/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Dostawa i montaż wyposażenia COM realizowanego w ramach zadania pn.: "Budowa Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w gminie Słupno - poprawa wsparcia społecznego osób niepełnosprawnych"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398524
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BFZ.271.1.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa, wykonanie oraz montaż mebli i zabudów meblowych.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach stanowiących załączniki do SWZ:
1) Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ;
2) Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39140000-5 - Meble domowe
45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli
4.5.5.) Wartość części: 217981,36 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa mebli gotowych.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach stanowiących załączniki do SWZ:
1) Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ;
2) Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39140000-5 - Meble domowe
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
4.5.5.) Wartość części: 29885,09 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa łóżka rehabilitacyjnego elektrycznego wraz z materacem.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach stanowiących załączniki do SWZ:
1) Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ;
2) Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33192100-3 - Łóżka do użytku medycznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33192150-8 - Łóżka terapeutyczne
4.5.5.) Wartość części: 31716,87 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa sprzętu RTV, AGD.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach stanowiących załączniki do SWZ:
1) Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ;
2) Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego
39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego
32300000-6 - Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca
4.5.5.) Wartość części: 37347,88 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa komputerów przenośnych (laptopów) wraz z oprogramowaniem.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach stanowiących załączniki do SWZ:
1) Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ;
2) Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
4.5.5.) Wartość części: 10108,69 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa i montaż rolet okiennych wewnętrznych materiałowych w kasetach z prowadnicami.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach stanowiących załączniki do SWZ:
1) Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ;
2) Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39515400-9 - Rolety
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421145-2 - Instalowanie rolet
4.5.5.) Wartość części: 12177,92 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |