Przebudowa odcinków drogi 1339N Frednowy – Franciszkowo – Mątyki – Dziarny (dr. woj. nr 536) – etap I
POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414553
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414553/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 13:38
- Lokalizacja
- Iława, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d40c441f-f2e0-4f4c-962b-9389875f8693
- Identyfikator
- 7441504874
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414553 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odcinków drogi 1339N Frednowy – Franciszkowo – Mątyki – Dziarny (dr. woj. nr 536) – etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510854569
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 33A
1.5.2.) Miejscowość: Iława
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiat-ilawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-ilawski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13476781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa odcinków drogi 1339N Frednowy – Franciszkowo – Mątyki – Dziarny (dr. woj. nr 536) – etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d40c441f-f2e0-4f4c-962b-9389875f8693
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414553
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035622/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa odcinków drogi 1339N Frednowy – Franciszkowo – Mątyki – Dziarny (dr. woj. nr 536)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359319
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DI1.260.28.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Przebudowa odcinków drogi 1339N Frednowy – Franciszkowo – Mątyki – Dziarny (dr. woj. nr 536) – etap I”
Jezdnia: Szerokość: 5,00 mb; Długość 1 853,00 mb
Informacje podstawowe dotyczące zamówienia:
1) Przedmiotowe przedsięwzięcie zlokalizowane jest w powiecie iławskim, na terenie gm. Iława w miejscowościach Frednowy i Wiewiórki, obejmuje działki nr 343, 350/2 – obręb 0009 Frednowy oraz dz. nr 73/1, 87, 88, 84, 8/1, 8/2, 179/4, 75 – obręb 0042 Wiewiórki .
2) Długość przebudowywanej drogi w etapie I wynosi 1853 mb. Istniejąca szerokość jezdni to 5,00m. Trasa drogi przebiega po istniejącym śladzie drogi powiatowej. Odwodnienie drogi jest powierzchniowe i następuje poprzez spadki podłużne i poprzeczne.
3) Projektuje się drogę o szerokości 5,0m o konstrukcji: warstwa ścieralna AC11S gr. 4cm; warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W gr. 6cm;
4) Zjazdy do zabudowań o konstrukcji: warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S gr. 3cm, warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W gr. 3 cm, podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm gr. 15cm oraz warstwy mrozochonnej – grunt stabilizowany cementem C3/4 MPa gr. 15cm i gruntu rodzimego
5) W ramach przebudowy nawierzchni wykonane zostaną również pobocza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5mm C50/10 gr. 10cm, zabruk kamienny oraz wyspę i przystanek autobusowy z kostki betonowej gr. 8cm wraz z chodnikiem o nawierzchni z kostki betonowej o gr. 6cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1861198,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2537691,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1861198,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Budowlanych "STRZELBUD" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811807578
7.3.4) Miejscowość: Kwidzyn
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1861198,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-27| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |