Dostawa różnych narzędzi

32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414522
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414522/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 13:33
Lokalizacja
Łask, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f3038cb2-df53-4596-85ad-12e0fcadc608
Identyfikator
8310004953
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne narzędzia ręczneRęczne narzędzia elektromechaniczneUrządzenia warsztatowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414522 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa różnych narzędzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730097572

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: 9 - go Maja 95

1.4.2.) Miejscowość: Łask

1.4.3.) Kod pocztowy: 98-100

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.4.7.) Numer telefonu: 261554591

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 32bltprz@ron.mil.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://32blt.wp.mil.pl/pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3038cb2-df53-4596-85ad-12e0fcadc608

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414522

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 226436-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa różnych narzędzi

Umowa dla części nr 30

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część 30 - wózki

3.9.) Główny kod CPV: 44512000-2 - Różne narzędzia ręczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne

43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

Umowa dla części nr 34

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część 34 - szafa ognioodporna PLB/M-19/5-1

3.9.) Główny kod CPV: 44512000-2 - Różne narzędzia ręczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

180 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WEB-PROFITT MACIEJ KUŹLIK

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4980138493

4.3.3.) Ulica: SPOKOJNA 18

4.3.4.) Miejscowość: Piekary Śląskie

4.3.5.) Kod pocztowy: 41-940

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 30207,50 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 481588-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 30207,50 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

umowa 226/FIN/2026 cz. 30 i 34
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy