DOSTAWA SPRZĘTU I APARATURY MEDYCZNEJ W RAMACH W RAMACH PROJEKTU PN.: ROZBUDOWA I DOPOSAŻENIE SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W KATOWICACH CELEM UDOSKONALENIA INTERDYSCYPLINARNOŚCI

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414540
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414540/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 13:36
Lokalizacja
Zabrze, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ceb37bf9-0024-4486-84a0-802948a1b4a2
Identyfikator
6482301274
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

System monitorowania pacjentów

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414540 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DOSTAWA SPRZĘTU I APARATURY MEDYCZNEJ W RAMACH W RAMACH PROJEKTU PN.: ROZBUDOWA I DOPOSAŻENIE SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W KATOWICACH CELEM UDOSKONALENIA INTERDYSCYPLINARNOŚCI

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271566088

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: 3 - go Maja 13-15

1.4.2.) Miejscowość: Zabrze

1.4.3.) Kod pocztowy: 41-800

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.4.7.) Numer telefonu: 32/ 370-42-41

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubli@szpital.zabrze.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.zabrze.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ceb37bf9-0024-4486-84a0-802948a1b4a2

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414540

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 49-170619

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

KOMPONENT D "EFEKTYWNOŚĆ, DOSTĘPNOŚĆ I JAKOŚĆ SYSTEMU OCHRONY ZDROWIA", INWESTYCJA D1.1.1 ROZWÓJ I MODERNIZACJA INFRASTRUKTURY CENTRÓW OPIEKI WYSOKOSPECJALISTYCZNEJ I INNYCH PODMIOTÓW LECZNICZYCH

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

DOSTAWA SPRZĘTU I APARATURY MEDYCZNEJ W RAMACH W RAMACH PROJEKTU PN.: ROZBUDOWA I DOPOSAŻENIE SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W KATOWICACH CELEM UDOSKONALENIA INTERDYSCYPLINARNOŚCI

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP KARDIOMONITORA, zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik 1a do SWZ oraz opisem wymagań minimalnych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 33195000-3 - System monitorowania pacjentów

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Drager Polska Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5540232610

4.3.3.) Ulica: ul. Posag 7 Panien 1

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-495

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 153900,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 097-346714

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 153900,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy