Przebudowa lądowiska sanitarnego dla śmigłowców przy SPZOZ w Myślenicach
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414592
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414592/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 13:45
- Lokalizacja
- Myślenice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee2ed6ad-ec22-4379-bb4c-d9c6b42d8240
- Identyfikator
- 6811690668
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414592 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa lądowiska sanitarnego dla śmigłowców przy SPZOZ w Myślenicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
1.3.) Oddział zamawiającego: spzozmyslenice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000300570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 2
1.5.2.) Miejscowość: Myślenice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpitalmyslenice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalmyslenice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalmyslenice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa lądowiska sanitarnego dla śmigłowców przy SPZOZ w Myślenicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee2ed6ad-ec22-4379-bb4c-d9c6b42d8240
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414592
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027644/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa lądowiska sanitarnego dla śmigłowców przy SPZOZ w Myślenicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361827
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 21/TP/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa lądowiska sanitarnego dla śmigłowców przy SPZOZ w Myślenicach.
Zakres zamówienia obejmuje przebudowę istniejącego naziemnego lądowiska przyszpitalnego dla śmigłowców ratownictwa medycznego, obsługującego Szpitalny Oddział Ratunkowy SP ZOZ w Myślenicach (dz. nr 1106/16, obr. 0003 Myślenice), w celu dostosowania lądowiska do obsługi śmigłowców o całkowitej masie startowej (MTOM) do 5 700 kg i maksymalnym wymiarze śmigłowca D = 16,67 m Pełna treść w swz
4.5.3.) Główny kod CPV: 45235000-3 - Roboty budowlane w zakresie lotnisk, pasów startowych i placów manewrowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena wszystkich złożonych ofert przewyższa kwotę , którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówianiaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |