ROPS.PZP.332.13.2026 - Wybór osób realizujących usługi szkoleniowe organizowane w ramach projektu pn. Kształcenie kadr i wsparcie nowych pracowników systemu pomocy i integracji społecznej (...)
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414617
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414617/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 13:50
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bde14c73-980c-4407-b73c-57935fe0a4b6
- Identyfikator
- 9542331531
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia specjalistycznego
Wykonawcy
5 przyznanych
ELIZA KRZAKCzęstochowa, PL · lot 0
29 184 PLNAKADEMIA WSBDąbrowa Górnicza, PL · lot 1
67 200 PLNAKADEMIA WSBDąbrowa Górnicza, PL · lot 2
60 000 PLNAKADEMIA WSBDąbrowa Górnicza, PL · lot 3
24 000 PLNAKADEMIA WSBDąbrowa Górnicza, PL · lot 4
24 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414617 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ROPS.PZP.332.13.2026 - Wybór osób realizujących usługi szkoleniowe organizowane w ramach projektu pn. Kształcenie kadr i wsparcie nowych pracowników systemu pomocy i integracji społecznej (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276761699
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Modelarska 10
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-142
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@rops-katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rops-katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ropsslaskie.ezamawiajacy.pl/pn/ROPSSLASKIE/demand/297790/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Polityka społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROPS.PZP.332.13.2026 - Wybór osób realizujących usługi szkoleniowe organizowane w ramach projektu pn. Kształcenie kadr i wsparcie nowych pracowników systemu pomocy i integracji społecznej (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bde14c73-980c-4407-b73c-57935fe0a4b6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414617
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Kształcenie kadr i wsparcie nowych pracowników systemu pomocy i integracji społecznej w województwie śląskim2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289219
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROPS.PZP.332.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 219919,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Realizacja szkoleń jednodniowych w obszarze wzmacniającym kompetencje społeczne:Przedmiotem zamówienia jest wybór trenerów prowadzących szkolenia stacjonarne dla osób świadczących zawodowo i niezawodowo usługi społeczne (a w szczególności opiekuńcze) w środowisku lokalnym w obszarze wzmacniającym ich kompetencje społeczne, złożone z komponentów: teoria, ćwiczenia i/lub warsztaty z następujących tematów:
1. Szkolenie z zakresu zarządzania stresem i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu: szkolenia realizowane będą w formie stacjonarnej, w miejscu zapewnionym przez Wykonawcę na terenie miasta Katowice lub w promieniu do 30 km od Katowic, w wymiarze 8 godzin dydaktycznych dla każdej z grup, maksymalna liczba grup: 4, liczba osób w każdej grupie: około 10 osób, zatem maksymalna liczba godzin dydaktycznych do realizacji z ww. tematu: 32,
2. Szkolenie z zakresu skutecznej komunikacji: szkolenia realizowane będą w formie stacjonarnej, w miejscu zapewnionym przez Wykonawcę na terenie miasta Katowice lub w promieniu do 30 km od Katowic, w wymiarze 8 godzin dydaktycznych dla każdej z grup, maksymalna liczba grup: 4, liczba osób w każdej grupie: około 10 osób, zatem maksymalna liczba godzin dydaktycznych do realizacji z ww. tematu: 32,
3. Szkolenie z zakresu technik relaksacyjnych: szkolenia realizowane będą w formie stacjonarnej, w miejscu zapewnionym przez Wykonawcę na terenie miasta Katowice lub w promieniu do 30 km od Katowic, w wymiarze 8 godzin dydaktycznych dla każdej z grup, maksymalna liczba grup: 4, liczba osób w każdej grupie: około 10 osób, zatem maksymalna liczba godzin dydaktycznych do realizacji z ww. tematu: 32,
4. Szkolenie z zakresu pracy z trudnym i agresywnym klientem: szkolenia realizowane będą w formie stacjonarnej, w miejscu zapewnionym przez Wykonawcę na terenie miasta Katowice lub w promieniu do 30 km od Katowic, w wymiarze 8 godzin dydaktycznych dla każdej z grup, maksymalna liczba grup: 4, liczba osób w każdej grupie: około 10 osób, zatem maksymalna liczba godzin dydaktycznych do realizacji z ww. tematu: 32.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 32853,76 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II: Realizacja szkoleń jednodniowych w obszarze wzmacniającym kompetencje zawodowew zakresie opieki nad osobą cierpiącą z tytułu chorób neurodegeneracyjnych i otępiennych oraz chorób neurologicznych i ich następstw:
Przedmiotem zamówienia jest wybór trenerów prowadzących szkolenia stacjonarne dla osób świadczących zawodowo i niezawodowo usługi społeczne (w szczególności opiekuńcze) w środowisku lokalnym w obszarze wzmacniającym ich kompetencje zawodowe w zakresie opieki nad osobą cierpiącą z tytułu chorób neurodegeneracyjnych i otępiennych oraz chorób neurologicznych i ich następstw, złożone z komponentów: teoria, ćwiczenia i/lub warsztaty z następujących tematów:
1. Rozpoznawanie, postępowanie i opieka nad osobą dotkniętą chorobą neurodegeneracyjną – np. chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona, i.in.: szkolenia realizowane będą w formie stacjonarnej, w miejscu zapewnionym przez Wykonawcę na terenie miasta Katowice lub w promieniu do 30 km od Katowic, w wymiarze 8 godzin dydaktycznych dla każdej z grup, maksymalna liczba grup: 10, liczba osób w każdej grupie: około 10 osób, zatem maksymalna liczba godzin dydaktycznych do realizacji z ww. tematu: 80,
2. Rozpoznawanie, postępowanie i opieka nad osobą dotkniętą następstwami udaru mózgu: szkolenia realizowane będą w formie stacjonarnej, w miejscu umożliwiającym przeprowadzenie warsztatów i ćwiczeń przez uczestników, zapewnionym przez Wykonawcę na terenie miasta Katowice lub w promieniu do 30 km od Katowic, w wymiarze 8 godzin dydaktycznych dla każdej z grup, maksymalna liczba grup: 10, liczba osób w każdej grupie: około 10 osób, zatem maksymalna liczba godzin dydaktycznych do realizacji z ww. tematu: 80, (UWAGA! Poza komponentem teoretycznym, wymagane są komponenty: ćwiczenia i warsztaty w wymiarze co najmniej 40% czasu trwania szkolenia),
3. Techniki ergonomicznego podnoszenia i zmiany pozycji ciała (ergonomiczny transfer) w opiece nad osobą starszą/osobą z niepełnosprawnościami: szkolenia realizowane będą w formie stacjonarnej, w miejscu umożliwiającym przeprowadzenie warsztatów i ćwiczeń przez uczestników, zapewnionym przez Wykonawcę na terenie miasta Katowice lub w promieniu do 30 km od Katowic, w wymiarze 8 godzin dydaktycznych dla każdej z grup, maksymalna liczba grup: 10, liczba osób w każdej grupie: około 10 osób, zatem maksymalna liczba godzin dydaktycznych do realizacji z ww. tematu: 80). (UWAGA! Poza komponentem teoretycznym, wymagane są komponenty: ćwiczenia i warsztaty w wymiarze co najmniej 40% czasu trwania szkolenia).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 72799,20 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III: Realizacja szkoleń jednodniowych w obszarze wzmacniającym kompetencje zawodowew zakresie opieki nad osobą cierpiącą z tytułu chorób metabolicznych oraz innych jednostek chorobowych będących ich następstwami:
Przedmiotem zamówienia jest wybór trenerów prowadzących szkolenia stacjonarne dla osób świadczących zawodowo i niezawodowo usługi społeczne (a w szczególności opiekuńcze) w środowisku lokalnym w obszarze wzmacniającym ich kompetencje zawodowe w zakresie opieki nad osobą cierpiącą z tytułu chorób metabolicznych oraz innych jednostek chorobowych będących ich następstwami, złożone z komponentów: teoria, ćwiczenia i/lub warsztaty z następujących tematów:
1. Opieka domowa nad osobą starszą/niepełnosprawną dotkniętą cukrzycą typu I/II – piramida zdrowego żywienia, komponowanie zbilansowanej diety, aktywność fizyczna, trudności pielęgnacyjne w powikłaniach cukrzycy: szkolenia realizowane będą w formie stacjonarnej, w miejscu umożliwiającym przeprowadzenie warsztatów i ćwiczeń przez uczestników, zapewnionym przez Wykonawcę na terenie miasta Katowice lub w promieniu do 30 km od Katowic, w wymiarze 8 godzin dydaktycznych dla każdej z grup, maksymalna liczba grup: 10, liczba osób w każdej grupie: około 10 osób, zatem maksymalna liczba godzin dydaktycznych do realizacji z ww. tematu: 80, (UWAGA! Poza komponentem teoretycznym, wymagane są komponenty: ćwiczenia i warsztaty w wymiarze co najmniej 30% czasu trwania szkolenia),
2. Techniki pielęgnacji ran przewlekłych w opiece nad osobą starszą/osobą z niepełnosprawnościami – profilaktyka, postępowanie w czynnościach higienicznych i pielęgnacyjnych oraz zapobieganie ich powikłaniom: szkolenia realizowane będą w formie stacjonarnej, w miejscu umożliwiającym przeprowadzenie warsztatów i ćwiczeń przez uczestników, zapewnionym przez Wykonawcę na terenie miasta Katowice lub w promieniu do 30 km od Katowic, w wymiarze 8 godzin dydaktycznych dla każdej z grup, maksymalna liczba grup: 10, liczba osób w każdej grupie: około 10 osób, zatem maksymalna liczba godzin dydaktycznych do realizacji z ww. tematu: 80, (UWAGA! Poza komponentem teoretycznym, wymagane są komponenty: ćwiczenia i warsztaty w wymiarze co najmniej 40% czasu trwania szkolenia),
3. Opieka domowa w zaburzeniach/chorobach ze strony układu krążenia ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób cierpiących na miażdżycę, choroby żył i stany zapalne naczyń krwionośnych: szkolenia realizowane będą w formie stacjonarnej, w miejscu umożliwiającym przeprowadzenie warsztatów i ćwiczeń przez uczestników, zapewnionym przez Wykonawcę na terenie miasta Katowice lub w promieniu do 30 km od Katowic, w wymiarze 8 godzin dydaktycznych dla każdej z grup, maksymalna liczba grup: 10, liczba osób w każdej grupie: około 10 osób, zatem maksymalna liczba godzin dydaktycznych do realizacji z ww. tematu: 80, (UWAGA! Poza komponentem teoretycznym, wymagane są komponenty: ćwiczenia i warsztaty w wymiarze co najmniej 30% czasu trwania szkolenia).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 72799,20 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV: Realizacja szkoleń jednodniowych w obszarze wzmacniającym kompetencje zawodowe w zakresie pracy z osobą z niepełnosprawnością:Przedmiotem zamówienia jest wybór trenerów prowadzących szkolenia stacjonarne dla osób świadczących zawodowo i niezawodowo usługi społeczne (a w szczególności opiekuńcze) w środowisku lokalnym w obszarze wzmacniającym ich kompetencje zawodowe w zakresie pracy z osobą z niepełnosprawnością, złożone z komponentów: teoria, ćwiczenia i/lub warsztaty z tematu Aspekty seksualności osoby z niepełnosprawnością, w tym z niepełnosprawnością intelektualną: szkolenie realizowane będzie w formie stacjonarnej, w miejscu zapewnionym przez Wykonawcę na terenie miasta Katowice lub w promieniu do 30 km od Katowic, w wymiarze 8 godzin dydaktycznych dla każdej z grup, maksymalna liczba grup: 10, liczba osób w każdej grupie: około 10 osób, zatem maksymalna liczba godzin dydaktycznych do realizacji z ww. tematu: 80.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 21333,60 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część V: Realizacja szkoleń jednodniowych w obszarze wzmacniającym kompetencje zawodowew zakresie stosowania technik terapii zajęciowej:
Przedmiotem zamówienia jest wybór trenerów prowadzących szkolenia stacjonarne dla osób świadczących zawodowo i niezawodowo usługi społeczne (a w szczególności opiekuńcze)
w środowisku lokalnym w obszarze wzmacniającym kompetencje zawodowe w zakresie stosowania technik terapii zajęciowej, złożone z komponentów: teoria, ćwiczenia i/lub warsztaty z tematu Aktywizacja osoby starszej/osobą z niepełnosprawnościami poprzez zastosowanie elementów i technik terapii zajęciowej: szkolenia realizowane będą w formie stacjonarnej, w miejscu zapewnionym przez Wykonawcę na terenie miasta Katowice lub w promieniu do 30 km od Katowic, w wymiarze 8 godzin dydaktycznych dla każdej z grup, maksymalna liczba grup: 10, liczba osób w każdej grupie: około 10 osób, zatem maksymalna liczba godzin dydaktycznych do realizacji z ww. tematu: 80.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 20133,60 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58368,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 127744,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58368,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DLA CIEBIE USŁUGI ZDROWOTNE ELIZA KRZAK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6331241628
7.3.3) Ulica: Plac Bohaterów Getta
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.5) Kod pocztowy: 42-202
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29184,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 134400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 134400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 134400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Akademia WSB
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6291088993
7.3.3) Ulica: Cieplaka
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.5) Kod pocztowy: 41-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 120000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 120000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Akademia WSB
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6291088993
7.3.3) Ulica: Cieplaka
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.5) Kod pocztowy: 41-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Akademia WSB
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6291088993
7.3.3) Ulica: Cieplaka
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.5) Kod pocztowy: 41-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Akademia WSB
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6291088993
7.3.3) Ulica: Cieplaka
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.5) Kod pocztowy: 41-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Numer planu postepowań w BZP: 2026/BZP 00004051/02/PIdentyfikator pozycji planu postępowań: 1.3.5 Świadczenie usług szkoleniowych
Każda z części zamówienia przewiduje prawo opcji, zgodnie z par. 12 (Prawo opcji) zawartych umów:
1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp, w przypadku uzyskania dalszego zapotrzebowania wynikającego z prowadzonych badań w zakresie potrzeb uczestników projektu oraz sukcesywnych badań ewaluacyjnych przeprowadzanych na zakończenie szkoleń
2. Przedmiotem zamówienia objętego prawem opcji jest:
2.1. Cz. I - Realizacja szkoleń jednodniowych w obszarze wzmacniającym kompetencje społeczne: kompleksowa realizacja szkoleń w obszarze wzmacniającym kompetencje społeczne w łącznym, dodatkowym (opcjonalnym) wymiarze maksymalnie 128 godzin dydaktycznych, zgodnie z wymaganiami i zakresem merytorycznym opisanym w załączniku nr 1 do SWZ
2.1.1 Wykonawcy za wykonanie zamówienia objętego prawem opcji, określonego w sekcji pn. Zamówienie objęte prawem opcji zał. nr 1 do SWZ przysługuje wynagrodzenie w maksymalnej wysokości 29.184,00 zł brutto
2.2 Cz. II - Realizacja szkoleń jednodniowych w obszarze wzmacniającym kompetencje zawodowe w zakresie opieki nad osobą cierpiącą z tytułu chorób neurodegeneracyjnych i otępiennych oraz chorób neurologicznych i ich następstw: kompleksowa realizacja szkoleń w obszarze wzmacniającym kompetencje zawodowe w zakresie opieki nad osobą cierpiącą z tytułu chorób neurodegeneracyjnych i otępiennych oraz chorób neurologicznych i ich następstw w łącznym, dodatkowym (opcjonalnym) wymiarze maksymalnie 240 godzin dydaktycznych, zgodnie z wymaganiami i zakresem merytorycznym opisanym w załączniku nr 1 do SWZ
2.2.1 Wykonawcy za wykonanie zamówienia objętego prawem opcji, określonego w sekcji pn. Zamówienie objęte prawem opcji zał. nr 1 do SWZ przysługuje wynagrodzenie w maksymalnej wysokości 67.200,00 zł brutto
2.3 Cz. III - Realizacja szkoleń jednodniowych w obszarze wzmacniającym kompetencje zawodowe w zakresie opieki nad osobą cierpiącą z tytułu chorób metabolicznych oraz innych jednostek chorobowych będących ich następstwami: kompleksowa realizacja szkoleń w obszarze wzmacniającym kompetencje zawodowe w zakresie opieki nad osobą cierpiącą z tytułu chorób metabolicznych oraz innych jednostek chorobowych będących ich następstwami w łącznym, dodatkowym (opcjonalnym) wymiarze maksymalnie 240 godzin dydaktycznych, zgodnie z wymaganiami i zakresem merytorycznym opisanym w załączniku nr 1 do SWZ
2.3.1 Wykonawcy za wykonanie zamówienia objętego prawem opcji, określonego w sekcji pn. Zamówienie objęte prawem opcji zał. nr 1 do SWZ przysługuje wynagrodzenie w maksymalnej wysokości 60.000,00 zł brutto
2.4 Cz. IV - Realizacja szkoleń jednodniowych w obszarze wzmacniającym kompetencje zawodowe w zakresie pracy z osobą z niepełnosprawnością: kompleksowa realizacja szkoleń w obszarze wzmacniającym kompetencje zawodowe w zakresie pracy z osobą z niepełnosprawnością w łącznym, dodatkowym (opcjonalnym) wymiarze maksymalnie 80 godzin dydaktycznych, zgodnie z wymaganiami i zakresem merytorycznym opisanym w załączniku nr 1 do SWZ
2.4.1 Wykonawcy za wykonanie zamówienia objętego prawem opcji, określonego w sekcji pn. Zamówienie objęte prawem opcji zał. nr 1 do SWZ przysługuje wynagrodzenie w maksymalnej wysokości 24.000,00 zł brutto
2.5 Cz. V - Realizacja szkoleń jednodniowych w obszarze wzmacniającym kompetencje zawodowe w zakresie stosowania technik terapii zajęciowej: kompleksowa realizacja szkoleń w obszarze wzmacniającym kompetencje zawodowe w zakresie stosowania technik terapii zajęciowej w łącznym, dodatkowym (opcjonalnym) wymiarze maksymalnie 80 godzin dydaktycznych, zgodnie z wymaganiami i zakresem merytorycznym opisanym w załączniku nr 1 do SWZ
2.5.1 Wykonawcy za wykonanie zamówienia objętego prawem opcji, określonego w sekcji pn. Zamówienie objęte prawem opcji zał. nr 1 do SWZ przysługuje wynagrodzenie w maksymalnej wysokości 24.000,00 zł brutto
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |