Przebudowa drogi powiatowej Nr 1522E w m. Koło
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414648
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414648/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 13:58
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba5b1e6b-949b-4a97-bb53-6dead600a8d5
- Identyfikator
- 7712338012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414648 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1522E w m. Koło
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590654581
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. J. Dąbrowskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.cejnuk@zdp.powiat-piotrkowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdppiotrkowtrybunalski.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdppiotrkowtrybunalski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1522E w m. Koło2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba5b1e6b-949b-4a97-bb53-6dead600a8d5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414648
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00092412/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej Nr 1522E w m. Koło
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334773
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DP-I.2200.30.2026.MC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowę drogi powiatowej Nr 1522E w miejscowości Koło gm. Sulejów. W ramach inwestycji należy dostosować parametry drogi do klasy „Z” wykonując nową nawierzchnię jezdni z masy mineralno – asfaltowej oraz nową nawierzchnię istniejącego chodnika z masy mineralno-bitumicznej.
W ramach inwestycji należy wykonać następujący zakres prac:
a) Dostosowanie parametrów drogi do klasy „Z”,
b) Frezowanie istniejącej nawierzchni jezdni,
c) Przebudowa regulacja zjazdów
d) Poprawę systemu odwodnienia – oczyszczenie istniejących rowów, remont przepustów, regulacja istniejących wpustów ulicznych,
e) Wzmocnienie pobocza kruszywem drogowym
f) Wykonanie oznakowania poziomego i pionowego
g) Wykonanie remontu istniejącego chodnika.
Inwestycja współfinansowana jest z Lasami Państwowymi i Gminą Sulejów, dlatego przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części:
• Część 1. obejmuje przebudowę istniejącej jezdni, remont istniejących przepustów, odtworzenie pobocza z kruszywa drogowego, odmulenie rowów oraz wykonanie oznakowania poziomego.
• Część 2. obejmuje remont istniejącego chodnika polegający na wymianie krawężników i obrzeży oraz wykonanie nowej nawierzchni z masy mineralno – bitumicznej.
Parametry projektowanej drogi:
• Kategoria ruchu KR3
• Klasa drogi Z
• Długość planowanej przebudowy 990 mb
• Szerokość jezdni 6,00 m w tym pas ruch 2 x 3,00 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1339353,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1920920,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1339353,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano - Drogowy DUKT Sp. z o. o. Sp. Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591952026
7.3.3) Ulica: Przedborska 84
7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa
7.3.5) Kod pocztowy: 29-100
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty przygotowawcze
Roboty rozbiórkowe
Roboty ziemne
Remont odwodnienia
Naprawy oberwanych krawędzi
Roboty brukarskie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1339353,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |