Zakup serwerów w roku 2026 w ramach projektu pn.: „Cyberbezpieczne Miasto Rydułtowy” – serwer plików
Miasto Rydułtowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414593
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414593/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 13:46
- Lokalizacja
- Rydułtowy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-162696b1-62e2-4913-b9ad-13b6253558c0
- Identyfikator
- 6471017693
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414593 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup serwerów w roku 2026 w ramach projektu pn.: „Cyberbezpieczne Miasto Rydułtowy” – serwer plików
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Rydułtowy
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258635
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Ofiar Terroru 36
1.4.2.) Miejscowość: Rydułtowy
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-280
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.4.7.) Numer telefonu: 324537411
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: um@rydultowy.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rydultowy.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-162696b1-62e2-4913-b9ad-13b6253558c0
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414593
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00312380
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup serwerów w roku 2026 w ramach projektu pn.: „Cyberbezpieczne Miasto Rydułtowy” – serwer plików
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwera plików, którego parametry techniczne oraz funkcjonalność została opisana w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
2. Serwer określony w ust. 1:
1) jest fabrycznie nowy i nieużywany, nieregenerowany,
2) jest kompletny,
3) spełnia wymogi określone w SWZ,
4) jest wolny od praw i obciążeń na rzecz osób trzecich,
5) jest wolny od wad fizycznych i prawnych.
Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia przedmiotu zamówienia w oryginalnym opakowaniu do siedziby Urzędu Miasta Rydułtowy, ul. Ofiar Terroru 36, 44-280 Rydułtowy.
3.9.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
28 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ARKANET Wojciech Oleś, Stanisław Zygor Spółka Jawna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542398848
4.3.3.) Ulica: Porcelanowa 19
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 40-246
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 60122,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00380146/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 60122,40 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |