OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY SZKOŁY PODSTAWOWEJ I BUDOWY PRZEDSZKOLA W WIŚLINIE

Gmina Pruszcz Gdański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414651
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414651/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-31 13:59
Lokalizacja
Juszkowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-01dce6c0-6c6a-4237-ad8a-7e73cd32e497
Identyfikator
5932140699
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenu

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414651 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY SZKOŁY PODSTAWOWEJ I BUDOWY PRZEDSZKOLA W WIŚLINIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pruszcz Gdański

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674931

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Zakątek 1

1.4.2.) Miejscowość: Juszkowo

1.4.3.) Kod pocztowy: 83-000

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pruszczgdanski.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruszczgdanski.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01dce6c0-6c6a-4237-ad8a-7e73cd32e497

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414651

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00410962

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY SZKOŁY PODSTAWOWEJ I BUDOWY PRZEDSZKOLA W WIŚLINIE

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej rozbudowy szkoły podstawowej i budowy przedszkola w Wiślinie na dz. nr 32/5, 32/6, 32/2, 34.
2. Szczegółowy zakres opracowania projektowego został określony w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-22

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

350 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Ewa Owczarek Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane „Ekobud” s.c. Ewa i Remigiusz Owczarek,

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Remigiusz Owczarek Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane „Ekobud” s.c. Ewa i Remigiusz Owczarek

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8331181146

4.3.3.) Ulica: Dmosin Drugi 89B

4.3.4.) Miejscowość: Dmosin

4.3.5.) Kod pocztowy: 95-061

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 319800 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00489186/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 3

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana głównego projektanta

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Obowiązki głównego projektanta pełni Jarosław Kowalczyk

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana przedstawiciela Zamawiającego

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

przedstawicielem Zamawiającego została Anna Niedzielska

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

konieczność zmiany terminu niezawiniona przez Wykonawcę

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

zmiana terminu na 703 dni

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 319800 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi