Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu VAN dla Gminy Jedlicze

Gmina Jedlicze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414688
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414688/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 14:08
Lokalizacja
Jedlicze, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a3e7265-694d-4e84-9bdc-5a2610d6ff92
Identyfikator
6842363189
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowePojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414688 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu VAN dla Gminy Jedlicze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jedlicze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 6

1.5.2.) Miejscowość: Jedlicze

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-460

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 1344 847 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@jedlicze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.jedlicze.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7a3e7265-694d-4e84-9bdc-5a2610d6ff92

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu VAN dla Gminy Jedlicze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a3e7265-694d-4e84-9bdc-5a2610d6ff92

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414688

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00014904/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu VAN dla Gminy Jedlicze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398839

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.4.21.2026.MŻM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego typu VAN, przeznaczonego do przewozu 9 osób łącznie z kierowcą, kompletnego, wolnego od wad konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych, spełniającego wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
2 Pojazd musi być dopuszczony do ruchu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, posiadać homologację właściwą dla oferowanego pojazdu oraz wszystkie dokumenty niezbędne do pierwszej rejestracji przez Zamawiającego.
3 Minimalne parametry techniczne, funkcjonalne i wyposażenie określone w OPZ ( załącznik nr 5 do SWZ) są wymaganiami minimalnymi. Wykonawca może zaoferować parametry lepsze, o ile nie pozostają w sprzeczności z innymi wymaganiami SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta. Wobec braku ofert niemożliwe jest dokonanie wyboru najkorzystniejszej oferty i zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy