Doposażenie stanowisk pracy w meble ergonomiczne Część I: Zakup krzeseł ergonomicznych

Powiat Gdański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414683
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414683/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 14:07
Lokalizacja
Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73c7af76-75d4-41f5-ae41-94802f92c3e4
Identyfikator
5932136700
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Siedziska obrotowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414683 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Doposażenie stanowisk pracy w meble ergonomiczne Część I: Zakup krzeseł ergonomicznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Gdański

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674842

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Wojska Polskiego 16

1.4.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański

1.4.3.) Kod pocztowy: 83-000

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.4.7.) Numer telefonu: 58 7731255

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-gdanski.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-gdanski.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73c7af76-75d4-41f5-ae41-94802f92c3e4

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414683

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00178965

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

1. Eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka w miejscu pracy w UM Pruszcz Gdański oraz w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Doposażenie stanowisk pracy w meble ergonomiczne Część I: Zakup krzeseł ergonomicznych

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 170 sztuk zaawansowanych krzeseł ergonomicznych do Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim w ramach projektu pn.: „Eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka w miejscu pracy w UM Pruszcz Gdański oraz w Starostwie Powiatowym w Pruszczu Gdańskim”.

3.9.) Główny kod CPV: 39111100-4 - Siedziska obrotowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZPK Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213986217

4.3.3.) Ulica: Budowlanych 7C

4.3.4.) Miejscowość: Radzyń Podlaski

4.3.5.) Kod pocztowy: 21-300

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 132319,50 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00258211/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 126762,08 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy