Dostawa mostków wideokonferencyjnych dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414701
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414701/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 14:10
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-814e182b-0092-46c3-bef5-3aae8f7c2a33
Identyfikator
7251843739
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt wideokonferencyjny

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414701 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa mostków wideokonferencyjnych dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI

1.2.) Oddział zamawiającego: UMed w Łodzi

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 473073308

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: al. Kościuszki 4

1.4.2.) Miejscowość: Łódź

1.4.3.) Kod pocztowy: 90-419

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: barbara.labudzka@umed.lodz.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umed.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-814e182b-0092-46c3-bef5-3aae8f7c2a33

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414701

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00240339

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Przedsięwzięcie pt. „PRU UMED - Poprawa warunków studiowania w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, poprzez budowę, rozbudowę, modernizację i doposażenie obiektów Uczelni, mających na celu zwiększenie liczby studentów na kierunkach medycznych”

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa mostków wideokonferencyjnych dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 szt. mostków wideokonferencyjnych dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – parametry jakościowe stanowi Załączniki nr 2 do SWZ.
Przedsięwzięcie pt. „PRU UMED - Poprawa warunków studiowania w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, poprzez budowę, rozbudowę, modernizację i doposażenie obiektów Uczelni, mających na celu zwiększenie liczby studentów na kierunkach medycznych” finansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” będącego elementem, Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”. Umowa nr KPOD.07.05-IP.10-0016/24. Kwota dofinansowania 189 999 999,00 PLN.

3.9.) Główny kod CPV: 32232000-8 - Sprzęt wideokonferencyjny

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Best-Audio Włodzimierz Bogdan Pająk

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7270018781

4.3.3.) Ulica: ul. Żeligowskiego 3/5

4.3.4.) Miejscowość: Łódź

4.3.5.) Kod pocztowy: 90-752

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 31630,68 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00285527/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-18

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 31630,68 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy