Dostawa produktów leczniczych

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414727
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414727/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 14:14
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-303874b9-2b98-4138-8589-5a1d3d17e2d6
Identyfikator
8512537776
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki przeciwnowotworowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414727 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa produktów leczniczych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zachodniopomorskie Centrum Onkologii

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000817391

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Strzałowska 22

1.4.2.) Miejscowość: Szczecin

1.4.3.) Kod pocztowy: 71-730

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.4.7.) Numer telefonu: 914251409

1.4.8.) Numer faksu: 914251406

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@onkologia.szczecin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://onkologia.szczecin.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-303874b9-2b98-4138-8589-5a1d3d17e2d6

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414727

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: OJ S 119/2025 25/06/2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa produktów leczniczych

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa produktów leczniczych

3.9.) Główny kod CPV: 33652100-6 - Środki przeciwnowotworowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-21

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-07-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Astellas Pharma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1131828467

4.3.3.) Ulica: Żwirki i Wigury 16C

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-092

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 11860068,80 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 149/2025 515390-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 11860068,80 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy