Modernizacja dachu na budynku Szkoły Podstawowej w Łękach Dukielskich
GMINA DUKLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414754
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414754/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 14:20
- Lokalizacja
- Dukla, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-79219680-37ec-45d4-b6ea-356f7784043e
- Identyfikator
- 6842364450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414754 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu na budynku Szkoły Podstawowej w Łękach Dukielskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DUKLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440531
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Trakt Węgierski 11
1.5.2.) Miejscowość: Dukla
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@dukla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.dukla.pl//
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-79219680-37ec-45d4-b6ea-356f7784043e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu na budynku Szkoły Podstawowej w Łękach Dukielskich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79219680-37ec-45d4-b6ea-356f7784043e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414754
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045428/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Modernizacja dachu na budynku Szkoły Podstawowej w Łękach Dukielskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389000
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.25.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji dachu budynku Szkoły Podstawowej w Łękach Dukielskich. Zakres robót obejmuje w szczególności całkowitą wymianę istniejącego pokrycia dachowego wraz z wykonaniem, wymianą uszkodzonych elementów więźby dachowej, wykonaniem nowych obróbek blacharskich oraz wymianą systemu odwodnienia dachu.
2. W zakresie modernizacji jest także remont istniejących kominów przez nałożenie nowego tynku mrozoodpornego i okucia czapek kominowych. Celem inwestycji jest: usunięcie nieszczelności dachu, zabezpieczenie konstrukcji budynku przed zawilgoceniem, poprawa bezpieczeństwa użytkowania, wydłużenie okresu eksploatacji budynku, poprawa estetyki obiektu, spełnienie wymagań wynikających z przepisów Prawa budowlanego.
3. Prace należy prowadzić w sposób zapewniający bezpieczeństwo użytkowników obiektu, tj, w okresie wakacyjnym, zapewniając ciągłość funkcjonowania placówki.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a) Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik Nr 1 do SWZ
b) Warunki określone w projekcie umowy – Załącznik Nr 4 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261910-6 - Naprawa dachów
45261320-3 - Kładzenie rynien
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na postawie art. 255 pkt. 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 roku, poz.1320) Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 260 000,00 zł brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 475783,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 475783,50 PLN
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |