Dostawa sprzętu jednorazowego użytku do kardiologii inwazyjnej dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu

Szpital Wielospecjalistyczny im. dr.L udwika Błażka w Inowrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414741
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414741/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 14:17
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-72797fc7-975d-4099-abf0-4cac3c7c0675
Identyfikator
5562239217
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyroby do angiografii

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414741 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu jednorazowego użytku do kardiologii inwazyjnej dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr.L udwika Błażka w Inowrocławiu

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092358780

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Poznańska 97

1.4.2.) Miejscowość: Inowrocław

1.4.3.) Kod pocztowy: 88-100

1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@szpitalino.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pszozino.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72797fc7-975d-4099-abf0-4cac3c7c0675

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414741

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 606826-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa sprzętu jednorazowego użytku do kardiologii inwazyjnej dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu

Umowa dla części nr 12

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1) Przedmiot zamówienia stanowi dostawę sprzętu jednorazowego użytku do kardiologii inwazyjnej dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu
2) Czas trwania realizacji zamówienia określony na 12 miesięcy może ulec przedłużeniu przez Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie wykorzystał ilości asortymentu określonego przedmiotem umowy.
3) Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych
4) Miejsce realizacji zamówienia: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław.
5) Wspólny Słownik Zamówień: CPV: 33111710-1 - wyroby do angiografii
6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ,
7) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
8) Gwarancja i rękojmia
a) Wymagany termin ważności przedmiotu umowy – min. 12 miesięcy
b) Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – 24 miesiące.

3.9.) Główny kod CPV: 33111710-1 - Wyroby do angiografii

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-25

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DRG Medtek Sp. zo.o.

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1728 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 606826-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 691,20 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy