Zakup, dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem spektrometru dla Instytutu Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, projekt: ,,Polska infrastruktura dla badań nad dziedzictwem kulturowym - ERISH.PL”
UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414795
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414795/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 14:28
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90c6359d-474f-416e-98b0-adae07b5c220
- Identyfikator
- 6750002236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414795 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup, dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem spektrometru dla Instytutu Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, projekt: ,,Polska infrastruktura dla badań nad dziedzictwem kulturowym - ERISH.PL”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
1.2.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych UJ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001270
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Gołębia 24
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-007
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.7.) Numer telefonu: +48 12 663 39 63
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urszula.lapczynska@uj.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uj.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90c6359d-474f-416e-98b0-adae07b5c220
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414795
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00631132
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu: ,,Polska infrastruktura dla badań nad dziedzictwem kulturowym - ERISH.PL”, umowa nr: FENG.02.04-IP.04-0006/24-00.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup, dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem spektrometru dla Instytutu Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, projekt: ,,Polska infrastruktura dla badań nad dziedzictwem kulturowym - ERISH.PL”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie spektrometru dla Instytutu Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, w ramach projektu ,,Polska infrastruktura dla badań nad dziedzictwem kulturowym - ERISH.PL”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ze wskazaniem wymaganych, minimalnych parametrów technicznych, funkcjonalnych, użytkowych oraz ilościowych zawiera załącznik A do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje również instruktaż stanowiskowy pracowników zamawiającego w niezbędnym do pracy zakresie.
3.9.) Główny kod CPV: 38433000-9 - Spektrometry
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Labsoft Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 951-244-33-37
4.3.3.) Ulica: ul. Puławska 469
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-844
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1230000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00136817/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1230000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |