Dostawa fabrycznie nowego lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego typu SLRR na potrzeby jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Przysietnicy
Ochotnicza Straż Pożarna w Przysietnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414852
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414852/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 14:41
- Lokalizacja
- Przysietnica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2ae0c73f-8d5a-479a-a9ae-576cbabbae1d
- Identyfikator
- 7342790871
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414852 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego typu SLRR na potrzeby jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Przysietnicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Przysietnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 492013369
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Królewska 51
1.5.2.) Miejscowość: Przysietnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-342
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 667 905 073
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przysietnicaosp1936@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/osp.przysietnica/?locale=pl_PL
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ae0c73f-8d5a-479a-a9ae-576cbabbae1d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
stowarzyszenie - ochotnicza straż pożarna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowego lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego typu SLRR na potrzeby jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Przysietnicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ae0c73f-8d5a-479a-a9ae-576cbabbae1d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414852
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362342
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 200000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego typu SLRR na potrzeby jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Przysietnicy na zasadach określonych w niniejszej specyfikacji warunków zamówienia (dalej SWZ).
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) dostawa fabrycznie nowego (rok produkcji nie wcześniej niż: 2025), lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego typu SLRR zgodnego z opisem zawartym w specyfikacji technicznej pojazdu stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ;
b) uzyskanie dopuszczenia dostarczonego przedmiotu zamówienia w trybie określonym w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz.U.2007.143.1002 ze zm.) – jeżeli dotyczy;
c) dostarczenie wyciągu ze świadectwa homologacji;
d) dostarczenie dokumentów niezbędnych w celu rejestracji pojazdu;
e) dostarczenie instrukcji użytkowania samochodu w języku polskim;
f) dostarczenie książek gwarancyjnych samochodu;
g) zapewnienie serwisu i napraw gwarancyjnych podwozia oraz zabudowy w okresie udzielonej przez wykonawcę gwarancji i rękojmi.
3. Szczegółowe wymagania techniczne dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 267650,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 279087,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 267650,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wikar Żytkowicz Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490564757
7.3.3) Ulica: Węgierska 168
7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz
7.3.5) Kod pocztowy: 33-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 267650,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-15| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |