SUKCESYWNA DOSTAWA CZĘŚCI DO SILNIKA SPALINOWEGO TYPU MAN AUTOBUSU SZYNOWEGO SA133

POLREGIO S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414804
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414804/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 14:31
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f4d04403-7b95-4ebd-9b0f-43347874de6d
Identyfikator
5262557278
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Części lokomotyw lub taboru kolejowego

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414804 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
SUKCESYWNA DOSTAWA CZĘŚCI DO SILNIKA SPALINOWEGO TYPU MAN AUTOBUSU SZYNOWEGO SA133

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POLREGIO S.A.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017319719

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Kolejowa 1

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 01-217

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.olsztyn@polregio.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: polregio.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - usługi transportowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4d04403-7b95-4ebd-9b0f-43347874de6d

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414804

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie sektorowe

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 118273-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

SUKCESYWNA DOSTAWA CZĘŚCI DO SILNIKA SPALINOWEGO TYPU MAN AUTOBUSU SZYNOWEGO SA133

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa części do silnika spalinowego typu MAN D 2876 LUE 623 pojazdu SA133 zgodnie z zapotrzebowaniem określonym w załączniku nr 1a do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 34631000-9 - Części lokomotyw lub taboru kolejowego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MAN TRUCK & BUS POLSKA Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342169325

4.3.3.) Ulica: AL. KATOWICKA 9, WOLICA,

4.3.4.) Miejscowość: NADARZYN

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-830

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1319687,74 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 273580-2025

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

na niewykorzystanie wartości umowy, o której mowa w § 2 ust 1-2

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

z uwagi na niewykorzystanie wartości umowy, o której mowa w § 2 ust 1-2 Umowy, Strony postanawiają przedłużyć termin obowiązywania umowy o 3 miesiące tj do 24.07.2026r

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1146724,54 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy - Dostawy