DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO DLA GABINETU CHEMII JEDNODNIOWEJ

Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414853
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414853/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 14:41
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb2741c3-3260-41be-b5ab-16c766f2137f
Identyfikator
7392954808
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414853 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO DLA GABINETU CHEMII JEDNODNIOWEJ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295739

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Jagiellońska 78

1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 10-357

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: mkin@wmccp.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wmccp.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb2741c3-3260-41be-b5ab-16c766f2137f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414853

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 27588-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Poprawa oferty AOS w Warmińsko-Mazurskim Centrum Chorób Płuc” Współfinansowanego z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027, dla Priorytetu 10 Zdrowie, Działania 10.01 Infrastruktura zdrowia (Typ 3 Infrastruktura szpitali – opieka jednego dnia)

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO DLA GABINETU CHEMII JEDNODNIOWEJ

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego jest dostawa kabiny pletyzmograficznej, w ramach projektu „Poprawa oferty AOS w Warmińsko-Mazurskim Centrum Chorób Płuc” współfinansowanego z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027, dla Priorytetu 10 Zdrowie, Działania 10.01 Infrastruktura zdrowia (Typ 3 Infrastruktura szpitali – opieka jednego dnia) na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płu

3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-12

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Miro

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 03-808

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 337740 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 54/2026 187329-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 337740 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy