Dostawa urządzeń infrastruktury serwerowej

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414855
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414855/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 14:41
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9c66cd94-5372-45f5-bab1-87f134d1e7df
Identyfikator
5250008040
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różny sprzęt komputerowy

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414855 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa urządzeń infrastruktury serwerowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000332133

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rakowiecka 4

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-975

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: joanna.kaczmarzyk@pgi.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pgi.gov.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


instytut badawczy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c66cd94-5372-45f5-bab1-87f134d1e7df

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414855

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026-OJS093-00333196

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa urządzeń infrastruktury serwerowej

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

4.1. Przedmiotem zamówienia są Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń infrastruktury serwerowej z podziałem na 3 części:

część nr 2 – dostawa i instalacja macierzy dyskowej typ 2

4.2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
 załącznikach nr 1.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 2;
 załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy dla części 1-3.

3.9.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

90 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Perceptron spółką z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6772384340

4.3.3.) Ulica: ul. Królewska 65A/1

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 30-081

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 300120,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026-OJS138-00503299

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 300120,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy