Konserwacja stolarki okiennej i drzwiowej, elementów wystroju wnętrza w budynkach dawnej Radiostacji w Gliwicach

Muzeum w Gliwicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414893
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414893/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 14:52
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f7825c23-e47b-44a9-a1e9-4b7d72c36638
Identyfikator
6312195620
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty renowacyjneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

Wykonawcy

1 przyznane

DOMINIK STĘŻYCKIStradlice 88, PL · lot 0
130 658,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414893 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja stolarki okiennej i drzwiowej, elementów wystroju wnętrza w budynkach dawnej Radiostacji w Gliwicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum w Gliwicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000282091

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dolnych Wałów 8a

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 3324742

1.5.8.) Numer faksu: brak faksu

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mstasz@muzeum.gliwice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.gliwice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f7825c23-e47b-44a9-a1e9-4b7d72c36638

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytucja Kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja stolarki okiennej i drzwiowej, elementów wystroju wnętrza w budynkach dawnej Radiostacji w Gliwicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7825c23-e47b-44a9-a1e9-4b7d72c36638

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414893

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00014327/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Konserwacja stolarki okiennej i drzwiowej, elementów wystroju wnętrza w budynkach dawnej Radiostacji w Gliwicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310800

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 174205,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

opis przedmiotu zamówienia
Robota budowlana polegająca na konserwacji stolarki okiennej i drzwiowej, elementów wyposażenia wnętrz w budynkach dawnej Radiostacji Gliwice ul. Tarnogórska 127-131 w Gliwicach - Muzeum w Gliwicach. Szczegółowy zakres robót został opisany w:
a) Programie konserwatorskim na warunkach określonych w Pozwoleniu Śląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr K-PT.5142.57.2026.MZ RPW/9122/2026 z dnia 03.06 2026 r. na prowadzenie prac konserwatorskich przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków,
b) Projekcie Architektoniczno-Budowlanym Remontu stolarki okiennej i drzwiowej w budynku „Ochrony” nr 1 przy ul. Tarnogórskiej nr 127, budynku nr 2 przy ul. Tarnogórskiej 129 na terenie Radiostacji Gliwice, wraz z Informacjami dotyczącymi Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia, oraz Instrukcją Bezpiecznego Wykonania Robót
c) Przedmiarze robót
UWAGA:
Zamawiający wymaga odbycia wizji lokalnej w obiekcie Radiostacja Gliwice w dniu 3.07.2026 r.
od godziny 10:00 do 11:00 lub w dniu 6.07.2026 r. od godziny 10:00 do 11:00 . Ze względu
na charakter obiektu Zamawiający informuje, że jednego Wykonawcę mogą reprezentować maksymalnie 2 osoby.
Udział w wizji lokalnej należy zgłosić telefonicznie najpóźniej w dniu wizji do godziny 09:00 nr tel: 32 332 47 42 lub 783 560 007.
Udział w wizji lokalnej jest obowiązkowy. Zamawiający odrzuci ofertę złożoną bez odbycia wizji lokalnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453100-8 - Roboty renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130658,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 176739,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130658,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DREWNOPASJA Konserwacja mabli stolarstwo

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6621581947

7.3.3) Ulica: Stradlice 88

7.3.4) Miejscowość: Kazimierza Wielka

7.3.5) Kod pocztowy: 28-500

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 130658,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-15
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane