BZP.271.135.2025 Rozbudowa i modernizacja systemu monitoringu miejskiego w celu szybkiego ostrzegania ludności o zagrożeniach naturalnych

Miasto Nowy Sącz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414888
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414888/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 14:51
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-18f914e8-b631-4372-af47-51a2d0ee47a8
Identyfikator
7343507021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do nadzoru wideoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne elektryczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414888 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
BZP.271.135.2025 Rozbudowa i modernizacja systemu monitoringu miejskiego w celu szybkiego ostrzegania ludności o zagrożeniach naturalnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz

1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rynek 1

1.4.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.4.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18f914e8-b631-4372-af47-51a2d0ee47a8

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414888

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

BZP.271.135.2025 Rozbudowa i modernizacja systemu monitoringu miejskiego w celu szybkiego ostrzegania ludności o zagrożeniach naturalnych

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

I. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż oraz uruchomienie urządzeń niezbędnych dla wykonania zadania pn.: „Rozbudowa i modernizacja systemu monitoringu miejskiego w celu szybkiego ostrzegania ludności o zagrożeniach naturalnych” z podziałem na zadania: a) Zadanie nr 1: zakup serwera wraz z oprogramowaniem i kamerami monitoringu. b) Zadanie nr 2: opracowanie dokumentacji technicznej, dokonanie stosowych zgłoszeń i uzgodnień oraz montaż i uruchomienie urządzeń we wskazanych lokalizacjach., zwanego dalej Urządzeniami, szczegółowo określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia – Specyfikacji technicznej stanowiącej Załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji. c) Pozostałe dokumenty znajdują się w załączniku nr 5 do zaproszenia.
II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w zaproszeniu.

3.9.) Główny kod CPV: 32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-15

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-06-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZUP ELSTOP Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343579090

4.3.3.) Ulica: Królowej Jadwigi 34

4.3.4.) Miejscowość: Nowy Sącz

4.3.5.) Kod pocztowy: 33-300

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 341000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00619422/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 341000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Przedmiot zamówienia jest finansowany w ramach przyznanych środków z dotacji celowej na realizację zadań Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na podstawie Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 -2026zatwierdzonego Uchwałą nr 72 Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej.
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy - Dostawy