"Doposażenie pracowni zawodowych w ZSR CKZ w Świdwinie”

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego im. Stefana Żeromskiego w Świdwinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414911
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414911/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 14:57
Lokalizacja
Świdwin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ad266e17-d531-4512-98e2-2617ed5d8e7c
Identyfikator
331082332
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputerowePomoce naukoweSystemy operacyjne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414911 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
"Doposażenie pracowni zawodowych w ZSR CKZ w Świdwinie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego im. Stefana Żeromskiego w Świdwinie

1.2.) Oddział zamawiającego: ZSR CKP

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331082332

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Szczecińska 88

1.4.2.) Miejscowość: Świdwin

1.4.3.) Kod pocztowy: 78-300

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsrckp.com

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsrckp.com

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad266e17-d531-4512-98e2-2617ed5d8e7c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414911

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00199927

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Program: Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

"Doposażenie pracowni zawodowych w ZSR CKZ w Świdwinie”

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Doposażenie pracowni logistycznej zgodnie z załącznikiem do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

39162000-5 - Pomoce naukowe

48620000-0 - Systemy operacyjne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

5 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Web-Profit Maciej Kuźlik

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4980138493

4.3.3.) Ulica: Spokojna

4.3.4.) Miejscowość: Piekary Śląskie

4.3.5.) Kod pocztowy: 41-940

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 77483,93 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00277638/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 77483,93 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy