Prace adaptacyjno-modernizacyjne budynku przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Poświętnem

Gmina Poświętne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414916
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414916/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 14:58
Lokalizacja
Poświętne, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-978ce4bc-e056-4726-9e45-14c299c91add
Identyfikator
7681735515
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414916 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Prace adaptacyjno-modernizacyjne budynku przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Poświętnem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poświętne

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648110

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Akacjowa 4

1.4.2.) Miejscowość: Poświętne

1.4.3.) Kod pocztowy: 26-315

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: poswietne@poswietne.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poswietne.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-978ce4bc-e056-4726-9e45-14c299c91add

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414916

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00225323

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

„Radosny start – podniesienie jakości edukacji przedszkolnej na terenie Gminy Poświętne” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Prace adaptacyjno-modernizacyjne budynku przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Poświętnem

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac adaptacyjno-modernizacyjnych budynku przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Poświętnem.
2. Przedmiotem zamówienia jest:
 remont (rozumiane jako modernizacja) tarasu i wejścia do przedszkola (62 m2) w tym: wykonanie częściowego zadaszenia, rozebranie balustrad i ponowny montaż, rozbiórka płytek i wylewki z wywiezieniem gruzu, wykonanie warstwy hydroizolacyjnej, wyrównanie podłoża, ułożenie podłogi z desek tarasowych;
 remont pomieszczenia (rozumiane jako modernizacja) sali przedszkolnej nr 2 (54,9 m2, wysokość: 3,20m)oraz korytarza (5,42 m2), w tym: skucie płytek ściennych, skucie posadzki, wyrównanie podłogi z salą nr 1, ułożenie wykładziny PCV, skrobanie/wyrównanie ścian, wykonanie gładzi, zapraw w ubytkach, malowanie ścian i sufitów, malowanie elementów stalowych na instalacji c.o., montaż drzwi wewnętrznych, wykucie otworów drzwiowych, montaż nadproży, montaż listew przypodłogowych, wywiezienie i utylizacja gruzu, montaż grzejnika, wykonanie osłon na grzejniki, wykonanie ścianki szklanej, wymiana instalacji elektrycznej, montaż nowych lamp ledowych – demontaż instalacji, wykucie bruzd dla przewodów, przebijanie otworów, przewody kablowe, oprawy oświetleniowe LED, puszki instalacyjne podtynkowe, wyłączniki i gniazda podtynkowe, zaprawienie bruzd, pomiary elektryczne;
 odmalowanie elewacji przedszkola (450 m2).
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
3.1. Dokumentacji projektowej, STWIOR oraz Przedmiarach robót - załącznik nr 1 do SWZ
3.2. Wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-07-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BADURON Paweł Badura

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7681669646

4.3.4.) Miejscowość: Studzianna

4.3.5.) Kod pocztowy: 26-315

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 347090,01 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00355521/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 347090,01 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane