Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz koncepcji projektu w ramach zadania ,,Projektowanie rozbudowy dróg gminnych na terenie Gminy Wolanów" wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
GMINA WOLANÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414930
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414930/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 15:02
- Lokalizacja
- Wolanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3136ada7-a62d-11ee-948d-82b0c04ef850
- Identyfikator
- 9482391296
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414930 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz koncepcji projektu w ramach zadania ,,Projektowanie rozbudowy dróg gminnych na terenie Gminy Wolanów" wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLANÓW
1.2.) Oddział zamawiającego: URZĄD GMINY WOLANÓW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224060
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Radomska 20
1.4.2.) Miejscowość: Wolanów
1.4.3.) Kod pocztowy: 26-625
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wolanow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wolanow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3136ada7-a62d-11ee-948d-82b0c04ef850
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414930
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00579264
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz koncepcji projektu w ramach zadania ,,Projektowanie rozbudowy dróg gminnych na terenie Gminy Wolanów" wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część 2: Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej na rozbudowę drogi gminnej nr 351245W od skrzyżowania z dg 351207W w m. Młodocin Większym do skrzyżowania z dp 3565W w m. Franciszków
Zamówienie obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na rozbudowę drogi gminnej nr 351245W od skrzyżowania z dg 351207W w miejscowości Młodocin Większy do skrzyżowania z dp 3565W w miejscowości Franciszków na odcinku o długości ok. 1,450 km.
Projekt realizowany na podstawie procedury uzyskania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej w trybie specustawy – ustawy o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych. Ilość działek do podziału uzależniona jest od przyjętych przez Projektanta rozwiązań projektowych. Dokumentacja winna być opracowana zgodnie z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 24 czerwca 2022 r. w sprawie przepisów techniczno-budowlanych dotyczących dróg publicznych (Dz.U.2022, poz. 1518) oraz pozostałych przepisów związanych wykazanych w przedmiotowym OPZ.
3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
20 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SMBI PROJEKT Michał Siuda
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9482394455
4.3.3.) Ulica: Al. Grzecznarowskiego 2 lok. 6
4.3.4.) Miejscowość: Radom
4.3.5.) Kod pocztowy: 26-600
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 196800,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00104623/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
przedłużające się uzgodnienia i procedury
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmianie ulega § 3 ust. 1, który miał brzmienie:
„- rozpoczęcie: od dnia podpisania umowy, tj. od dnia 13.02.2024 r.
-zakończenie: 20 miesięcy od dnia podpisania umowy tj. do dnia 13.10.2025 r.
-w tym koncepcja - 3 miesiące od daty podpisania umowy, tj. do dnia 13.05.2024 r.",
a który otrzymuje brzmienie:
- rozpoczęcie: od dnia podpisania umowy, tj. od dnia 13.02.2024 r.
-zakończenie: do dnia 31.12.2025 r.
-w tym koncepcja - 3 miesiące od daty podpisania umowy, tj. do dnia 13.05.2024 r."
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
przedłużające się uzgodnienia i procedury
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmianie ulega § 3 ust.l, który miał brzmienie:
„- rozpoczęcie: od dnia podpisania umowy, tj. od dnia 13.02.2024 r.
-zakończenie: do dnia 31.12.2025 r.
-w tym koncepcja - 3 miesiące od daty podpisania umowy, tj. do dnia 13.05.2024 r.”,
a który otrzymuje brzmienie:
„- rozpoczęcie: od dnia podpisania umowy, tj. od dnia 13.02.2024 r.
-zakończenie: do dnia 30.06.2026 r.
-w tym koncepcja - 3 miesiące od daty podpisania umowy, tj. do dnia 13.05.2024 r.”,
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
przedłużające się uzgodnienia i procedury
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmianie ulega § 3 ust. l, który miał brzmienie:
„- rozpoczęcie: od dnia podpisania umowy, tj. od dnia 13.02.2024 r.
-zakończenie: do dnia 30.06.2026 r.
-w tym koncepcja - 3 miesiące od daty podpisania umowy, tj. do dnia 13.05.2024 r.”,
a który otrzymuje brzmienie:
- rozpoczęcie: od dnia podpisania umowy, tj. od dnia 13.02.2024 r.
-zakończenie: do dnia 31.07.2026 r.
-w tym koncepcja - 3 miesiące od daty podpisania umowy, tj. do dnia 13.05.2024 r.”
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 196800,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi |