„Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych, służących do opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku (powtórka).”

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W BIAŁYMSTOKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414931
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414931/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-31 15:03
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74545df0-6819-45ff-b9a4-336680982dce
Identyfikator
002333177
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414931 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych, służących do opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku (powtórka).”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W BIAŁYMSTOKU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002333177

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Malmeda Icchoka 8

1.4.2.) Miejscowość: Białystok

1.4.3.) Kod pocztowy: 15-440

1.4.4.) Województwo: podlaskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.4.7.) Numer telefonu: (85) 879 79 50

1.4.8.) Numer faksu: (85) 879 79 51

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mopr.bialystok.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bipmopr.um.bialystok.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74545df0-6819-45ff-b9a4-336680982dce

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414931

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00253527

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych, służących do opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Białymstoku (powtórka).”

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie na rzecz Zamawiającego dokumentacji projektowo-kosztorysowej, wymaganej do uzyskania pozwolenia na budowę i służącej do opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych w budynku Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Białymstoku przy ul. Włókienniczej 7, wpisanym do rejestru zabytków, w zakresie modernizacji budynku oraz zwiększenia jego dostępności dla mieszkańców z obszarów rewitalizowanych wraz z nadzorem autorskim.

2) Przedmiot zamówienia, obejmuje opracowanie niżej wymienionej dokumentacji projektowo – kosztorysowej:

a) projektu budowlanego – w ilości 4 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf,

b) projektu wykonawczego – w ilości 4 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf, (oddzielnie każda branża i instalacja),

c) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – w ilości 4 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf,

d) przedmiaru robót – w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf,

e) kosztorysu inwestorskiego (z podziałem jak przedmiar robót wraz ze zbiorczym zestawieniem kosztów) –– w ilości 2 kompletnych egzemplarzy w wersji papierowej oraz 1 egzemplarz na nośniku elektronicznym (dysku CD lub DVD), w formacie .dwg i .pdf, pliki tekstowe z rozszerzeniem .doc i .pdf.

3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, rodzaj i zakres usług objętych zamówieniem oraz wymagania, dot. wykonania i odbioru przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy - wzór umowy - stanowiący załącznik nr 10 A do SWZ oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1A do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

29 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Pracownia Projektowania Architektonicznego AM-PROJEKT Architekt Maciej Andruszkiewicz

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200044066

4.3.3.) Ulica: ul. Przędzalniana 14 lok. 20

4.3.4.) Miejscowość: Białystok

4.3.5.) Kod pocztowy: 15-688

4.3.6.) Województwo: podlaskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 88560,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00368839/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 88560,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi