„Przebudowa drogi Mysiakowiec-Poświętne”
Gmina Poświętne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414933
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414933/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 15:03
- Lokalizacja
- Poświętne, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72ff39ac-6dde-48ff-9a24-5d517660572a
- Identyfikator
- 7681735515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414933 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi Mysiakowiec-Poświętne”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poświętne
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648110
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Akacjowa 4
1.4.2.) Miejscowość: Poświętne
1.4.3.) Kod pocztowy: 26-315
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: poswietne@poswietne.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poswietne.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72ff39ac-6dde-48ff-9a24-5d517660572a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414933
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00283258
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Przebudowa drogi Mysiakowiec-Poświętne”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Przebudowa drogi Mysiakowiec-Poświętne”.
Zakres robót obejmuje wykonanie na działce nr 552, obręb Mysiakowiec, gm. Poświętne, nowej nawierzchni bitumicznej jezdni o szerokości 4,50 m na długości 0,999 km. Przy jezdni planuje się wykonać pobocze z kruszywa o szerokości 0,75 m.
2. Zakres robót drogowych obejmuje:
2.1. - wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego
2.2. - skropienie warstwy podbudowy emulsją asfaltową,
2.3. - wykonanie warstwy wyrównawczej na całej szer. nawierzchni z mieszanek mineralno-bit. z AC11W
2.4. - skropienie warstwy podbudowy emulsją asfaltową,
2.5. - wykonanie warstwy ścieralnej na całej szer. nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych z AC8S
2.6. - wykonanie poboczy z kruszywa o gr. 8 cm,
2.7. - remont zjazdów na drogi boczne,.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
3.1. Dokumentacji projektowej, STWIOR oraz Przedmiarze robót - załącznik nr 1 do SWZ.
3.2. Wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-09-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Grupa KAMI Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6090085545
4.3.3.) Ulica: Kurzelów, ul. Młynarska 12
4.3.4.) Miejscowość: Włoszczowa
4.3.5.) Kod pocztowy: 29-100
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 608446,61 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00358804/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 608444,61 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |