Modernizacja kompleksu sportowego Orlik 2012 przy ZSP nr 4 w Nowej Soli - roboty budowlane przy zapleczu szatniowo - sanitarnym
POWIAT NOWOSOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00414950
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414950/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 15:09
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85ed5429-9cfa-4de0-b947-1bdc25d3ea21
- Identyfikator
- 9251972202
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414950 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego Orlik 2012 przy ZSP nr 4 w Nowej Soli - roboty budowlane przy zapleczu szatniowo - sanitarnym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT NOWOSOLSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770103
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: MONIUSZKI 3
1.4.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.4.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.4.4.) Województwo: lubuskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.4.7.) Numer telefonu: 68 458 68 00
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-nowosolski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-nowosolski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85ed5429-9cfa-4de0-b947-1bdc25d3ea21
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414950
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00206692
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja kompleksu sportowego Orlik 2012 przy ZSP nr 4 w Nowej Soli - roboty budowlane przy zapleczu szatniowo - sanitarnym
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane przy zapleczu szatniowo - sanitarnym w ramach projektu Modernizacja kompleksu sportowego Orlik 2012 przy ZSP nr 4 w Nowej Soli finansowanego z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych Moje Boisko ORLIK 2012 Edycja 2025 - dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
2. Powierzchnia zabudowy części sanitarno – szatniowej to 121,26 m2. Powierzchnia użytkowa liczona na podstawie sumy powierzchni podłogi w każdym pomieszczeniu wynosi 94,45 m2.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje skuwanie płytek; demontaż armatury - montaż nowej armatury (8 baterii prysznicowych, 3 baterie umywalkowe); montaż 3 misek ustępowych, 3 umywalek; montaż uchwytów dla osób z niepełnosprawnościami; montaż siedziska prysznicowego montowanego do ściany; kładzenie płytek: ściany w pomieszczeniach (pow.137.41m2), podłogi (pow. 94.45m2); malowanie ścian farbą lateksową (pow. 316,84m2); montaż sufitów podwieszanych; montaż kabin z płyt HPL (wydzielenie prysznicy kabinami z płyt wodoodpornych HPL o wysokości 200 cm); demontaż drzwi i montaż nowej stolarki drzwiowej (wymiana 10 drzwi oraz montaż 11 drzwi o wymiarach 90x200); demontaż i montaż nowych kaloryferów oraz głowic termostatycznych, rozbiórka ściany w celu maksymalne wykorzystanie przestrzeni i montażu 5 kabin prysznicowych, przebudowa wewnętrznej instalacji wody i c.o., montaż bojlera oraz inne roboty budowlane w ramach realizacji zadania.
4. W ramach przedmiotu zamówienia wykonawca wykona i zamontuje dwie tablice informacyjne.
3.9.) Główny kod CPV: 45214220-8 - Roboty budowlane w zakresie szkół średnich
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Budowlane BUD-BIG Krzysztof Pultyn
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9251459516
4.3.3.) Ulica: Lubieszów 91E
4.3.4.) Miejscowość: Lubieszów
4.3.5.) Kod pocztowy: 67-100
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 285945,59 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00273271/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 285945,59 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |