Dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Płaskiej w roku szkolnym 2026/2027

Gmina Płaska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414974
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414974/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-31 15:17
Lokalizacja
Płaska, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-07a5e515-03b8-4da4-883a-4cf89feff977
Identyfikator
8461593261
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoNieregularny transport osób

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK SKOWROŃSKIPłaska, PL · lot 0
224 660 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414974 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Płaskiej w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Płaska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671001

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Generała Ignacego Prądzyńskiego 53

1.5.2.) Miejscowość: Płaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-326

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: 876439080

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: plaska@home.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.plaska.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-07a5e515-03b8-4da4-883a-4cf89feff977

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Płaskiej w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07a5e515-03b8-4da4-883a-4cf89feff977

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414974

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00129114/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowożenie dzieci do ZS-P w Płaskiej na rok szkolny 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383091

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPP.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 203252,03 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie regularnego dowozu i odwozu uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Płaskiej w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem opieki podczas przewozu.
2. Usługa obejmuje dowóz uczniów z wyznaczonych przystanków do szkoły oraz odwóz uczniów po zakończeniu zajęć szkolnych do miejsc ich zamieszkania, zgodnie z trasami i harmonogramem ustalonym przez Zamawiającego.
3. Przewóz uczniów będzie wykonywany w dniach nauki szkolnej zgodnie z organizacją roku szkolnego określoną w przepisach wydanych przez ministra właściwego do spraw oświaty.
4. W przypadku odpracowywania zajęć dydaktycznych w dni wolne od zajęć szkolnych Wykonawca zobowiązany jest zapewnić realizację przewozów zgodnie z harmonogramem przekazanym przez Zamawiającego.
5. Przewozy realizowane będą na trasach określonych przez Zamawiającego.
6. Szczegółowy rozkład jazdy zostanie uzgodniony z Wykonawcą przed rozpoczęciem roku szkolnego i może ulegać zmianom wynikającym z organizacji pracy szkoły.
7. Zamawiający zastrzega sobie prawo do:
- zmiany godzin przywozu i odwozu uczniów,
- zmiany liczby przewożonych uczniów,
- zmiany liczby uczniów na poszczególnych trasach,
- zmiany lokalizacji przystanków znajdujących się na istniejącym przebiegu trasy,
- wprowadzenia nowych przystanków na istniejącym przebiegu trasy,
- likwidacji przystanków.
8. Zmiany, o których mowa w pkt 7, nie stanowią zmiany przedmiotu umowy i nie wymagają zawarcia aneksu, o ile nie powodują konieczności uruchomienia dodatkowego pojazdu lub zwiększenia łącznej długości tras o więcej niż 10% w stosunku do zakresu zamówienia określonego na dzień zawarcia umowy.
9. Zmiana liczby uczniów, nawet przekraczająca liczbę szacunkową wskazaną w SWZ, sama w sobie nie stanowi podstawy do zmiany wynagrodzenia Wykonawcy, o ile nie powoduje zwiększenia zakresu usług w sposób określony w pkt 8.
10. Wykonawca zapewni miejsca siedzące oraz odpowiednie warunki przewożonym dzieciom.
11. Przewidywana liczba dzieci objętych dowozem - liczba uczniów ma charakter szacunkowy i może ulec zmianie w trakcie realizacji zamówienia:

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60140000-1 - Nieregularny transport osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224660,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 227455,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 224660,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe i Leśne Marek Skowroński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8461013097

7.3.3) Ulica: Jana Pawła II 5

7.3.4) Miejscowość: Gorczyca

7.3.5) Kod pocztowy: 16-326

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224660,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi