Dzierżawa, montaż i obsługa serwisowa dystrybutorów wody

AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00414975
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414975/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-31 15:17
Lokalizacja
Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6af8aee8-b4c4-4edf-94c1-f1346a83c978
Identyfikator
7451003168
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparatura do filtrowania wodyRóżne usługi

Wykonawcy

1 przyznane

CULLIGAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDĄBROWA GÓRNICZA, PL · lot 0
96 973,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414975 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dzierżawa, montaż i obsługa serwisowa dystrybutorów wody

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510338744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 111

1.5.2.) Miejscowość: Szczytno

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@apol.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zamowienia.akademiapolicji.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1348399

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dzierżawa, montaż i obsługa serwisowa dystrybutorów wody

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6af8aee8-b4c4-4edf-94c1-f1346a83c978

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414975

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00193175/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Dzierżawa dystrybutorów wody wraz z montażem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00362236

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 21/DZiT/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa, montaż i obsługa serwisowa dystrybutorów wody.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
4. Wykonawca realizując przedmiot niniejszego zamówienia zobowiązany jest do:
a) dostarczenia, zainstalowania i uruchomienia wydzierżawionych Zamawiającemu dystrybutorów wody w obiektach umiejscowionych na terenie Akademii Policji w Szczytnie,
b) instalacji wydzierżawionych Zamawiającemu dystrybutorów wody do instalacji wodnej oraz elektrycznej w obiektach zarządzanych przez Akademię Policji w Szczytnie, usytuowanych pod adresem siedziby Zamawiającego
c) jednorazowego min. 1 h przeszkolenia użytkownika z podstawowej obsługi dystrybutora wody dla max 3 osób dla każdego dystrybutora wody,
d) oddania Zamawiającemu dystrybutorów wody, do używania i pobierania z nich pożytków (dzierżawa),
e) wykonywania obsługi serwisowej obejmującej:
— wykonywanie wszystkich czynności związanych z konserwacją naprawą i zapewnieniem prawidłowej pracy dystrybutorów wody,
— dostarczanie w czasie dzierżawy wszystkich niezbędnych materiałów eksploatacyjnych do prawidłowego działania dystrybutorów wody.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42912310-8 - Aparatura do filtrowania wody

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98300000-6 - Różne usługi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 96973,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 96973,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 96973,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NAAWA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6770066541

7.3.3) Ulica: dr i. Wróbla 3

7.3.4) Miejscowość: Krzeszowice

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 96973,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

termin realizacji umowy:
1) 14 dni od daty podpisania umowy - dostawa, montaż i przeprowadzenie szkoleń,
2) 24 miesiące od dnia dostawy, montażu i przeprowadzenia szkoleń - dzierżawa urządzenia oraz wykonywanie obsługi serwisowej.
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi