Wykonanie kompleksowej aktualizacji istniejącej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Adaptacja obiektu biurowo-administracyjnego na potrzeby WIIH we Wrocławiu”.
Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415036
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415036/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 15:42
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b9aafb1-27d6-49fb-8247-f340f4137c48
- Identyfikator
- 8961002501
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415036 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie kompleksowej aktualizacji istniejącej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Adaptacja obiektu biurowo-administracyjnego na potrzeby WIIH we Wrocławiu”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000136952
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ofiar Oświęcimskich 15A
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-069
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wiih.wroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wiih-wroclaw
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Administracja zespolona
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność kontrolna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie kompleksowej aktualizacji istniejącej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Adaptacja obiektu biurowo-administracyjnego na potrzeby WIIH we Wrocławiu”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b9aafb1-27d6-49fb-8247-f340f4137c48
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415036
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00147355/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Aktualizacja dokumentacji (Inwentaryzacja, ekspertyzy, PFU, pozwolenia, uzgodnienia, projekty branżowe, kosztorysy, STWiORB)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407814
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W prowadzonym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 24 sierpnia 2026 r. do godz.
10:00, nie została złożona żadna oferta.
Zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
Mając powyższe na uwadze, Zamawiający zobowiązany jest unieważnić przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BA.272.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej aktualizacji istniejącej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. „„Adaptacja obiektu biurowo-administracyjnego na potrzeby Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej we Wrocławiu”, w tym analiza i weryfikacja dokumentacji, opracowanie kompletnej aktualizacji wielobranżowej, aktualizacja przedmiarów oraz kosztorysów inwestorskich, uzyskanie wymaganych opinii, uzgodnień i decyzji, wsparcie przy prowadzonym postępowaniu na roboty budowlane a następnie pełnienie nadzoru autorskiego z zastrzeżeniem, że przedmiot umowy został podzielony na zamówienie podstawowe i zamówienie realizowane w ramach prawa opcji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 27 sierpnia 2026 r. Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej we Wrocławiu, w związku z zaproszeniem do negocjacji skierowanym do Wykonawcy – PWA Przemysław Wandachowicz – przeprowadził negocjacje dotyczące udzielenia zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki, na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Pzp.Negocjacje zostały przeprowadzone w formie on-line, za pośrednictwem komunikatora Jitsi Meet.
W toku przeprowadzonych negocjacji nie doszło do uzgodnienia warunków umożliwiających zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego. W konsekwencji negocjacje zakończyły się bez zawarcia umowy.
Mając powyższe na uwadze, Zamawiający stwierdza, że w przedmiotowym postępowaniu zaistniała przesłanka określona w art. 255 pkt 8) ustawy Pzp, wobec czego postępowanie podlega unieważnieniu.
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |