Modernizacja budynku PSP w Zakrzewie
Gmina Zakrzewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415008
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415008/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 15:30
- Lokalizacja
- Zakrzewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20de965a-d552-470a-9d0e-9cc5562719cd
- Identyfikator
- 7671609418
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415008 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja budynku PSP w Zakrzewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zakrzewo
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791402
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kujańska
1.4.2.) Miejscowość: Zakrzewo
1.4.3.) Kod pocztowy: 77-424
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zakrzewo.org.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakrzewo.org.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20de965a-d552-470a-9d0e-9cc5562719cd
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415008
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00127930
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
„Kompleksowy Program wsparcia edukacji włączającej na terenie gminy Zakrzewo” - Działanie FEWP.06.07 Edukacja przedszkolna, ogólna oraz kształcenie zawodowe, Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+)
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja budynku PSP w Zakrzewie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja budynku PSP w Zakrzewie polegająca w szczególności na remoncie pomieszczeń do edukacji oraz zajęć dodatkowych, m.in. sala komputerowa, klasy lekcyjne, pomieszczenia do zajęć specjalnych (dedykowanych) oraz stref wspólnych w budynku szkoły. Projektowana inwestycja położona jest w województwie wielkopolskim, powiecie złotowskim, gminie Zakrzewo, obręb ewidencyjny 0040 – Zakrzewo, dz. ewid. nr 932/2 (budynek Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. dra B. Domańskiego w Zakrzewie). Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 7 do SWZ, na który składa się dokumentacja projektowa, tj. przedmiary robót, szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowalnych, opis przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Załączniki stanowią integralną część SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
44221200-7 - Drzwi
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-214.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BUDownictwo Tomasz Gniot
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7671682504
4.3.3.) Ulica: Akacjowa 7
4.3.4.) Miejscowość: Zakrzewo
4.3.5.) Kod pocztowy: 77-424
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 825453,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00216853/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Podczas realizacji umowy nr IPZ.272.2.2026 z dnia 24 kwietnia 2026 roku konieczne stało się wykonanie robót dodatkowych, wyszczególnionych i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie różnicowym z dnia 27 lipca 2026 roku przedłożonym Zamawiającemu, których wykonanie Zamawiający wraz z inspektorami nadzoru inwestorskiego uznał za uzasadnione i zaakceptował, Strony postanawiają zawrzeć Aneks nr 1.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wykonanie robót budowlanych wraz z robotami dodatkowymi - budowlanymi.
5.4.6.) Wartość zmiany: 22699,75
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 693699,75 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Przedmiot zamówienia jest współfinansowany w ramach Działania FEWP.06.07 Edukacja przedszkolna, ogólna oraz kształcenie zawodowe, Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), co ma wpływ na formę i sposób jego realizacji.| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |