Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu.
Areszt Śledczy w Warszawie Służewcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415035
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415035/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-31 15:42
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7dc76d20-d7b2-4f8c-8e0a-d3bcdbad1d95
- Identyfikator
- 9511307112
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kapusta przetworzona
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415035 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Warszawie Służewcu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320489
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kłobucka 5
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-699
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: 223545100
1.4.8.) Numer faksu: 22 843 73 66
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp_sluzewiec@sw.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7dc76d20-d7b2-4f8c-8e0a-d3bcdbad1d95
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415035
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu.
Umowa dla części nr 7
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa kiszonek
3.9.) Główny kod CPV: 15331142-4 - Kapusta przetworzona
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-01-01 do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Gospodarstwo rolne "Zalesie"
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222248101
4.3.3.) Ulica: Zalesie 4
4.3.4.) Miejscowość: Stanisławów
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-304
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 24727,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00411431/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 24727,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Uzupełniona dokumentacja do postępowania 2232/9P/2025 ,, Dostawa Artykułów Spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu.| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |