Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu.

Areszt Śledczy w Warszawie Służewcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415042
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415042/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 15:44
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7dc76d20-d7b2-4f8c-8e0a-d3bcdbad1d95
Identyfikator
9511307112
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sosy, mieszanki przypraw i mieszanki przypraw korzennych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415042 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Warszawie Służewcu

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320489

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Kłobucka 5

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 02-699

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.) Numer telefonu: 223545100

1.4.8.) Numer faksu: 22 843 73 66

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp_sluzewiec@sw.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7dc76d20-d7b2-4f8c-8e0a-d3bcdbad1d95

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415042

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu.

Umowa dla części nr 9

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa przypraw i wody

3.9.) Główny kod CPV: 15871200-6 - Sosy, mieszanki przypraw i mieszanki przypraw korzennych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-31

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2026-01-01 do 2026-06-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Produkcja - Handel - Usługi "Darko" Karasiński Dariusz

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5562434812

4.3.3.) Ulica: Szosa Bydgoska 40

4.3.4.) Miejscowość: Jaksice

4.3.5.) Kod pocztowy: 88-181

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 40500,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00411431/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 40500,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Uzupełniona dokumentacja do postępowania 2232/9P/2025 ,, Dostawa Artykułów Spożywczych do Aresztu Śledczego w Warszawie - Służewcu.
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy