Usługi edukacyjne obejmujące prowadzenie zajęć pn. „Lekkoatletyka” oraz zajęć pn. „Akademia Ruchu z Piłką” w ramach projektu pn. „Sportowy Pleszew” – Edycja II
Miasto i Gmina Pleszew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415065
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415065/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 15:56
- Lokalizacja
- Pleszew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73a0abb9-3b15-41ba-a56a-01f1309d8bae
- Identyfikator
- 6080074221
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
2 przyznane
Klub Sportowy Stal PleszewPleszew, PL · lot 0
40 000 PLNMiejsko-Gminny Szkolny Związek Sportowy w PleszewiePleszew, PL · lot 1
90 850 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415065 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi edukacyjne obejmujące prowadzenie zajęć pn. „Lekkoatletyka” oraz zajęć pn. „Akademia Ruchu z Piłką” w ramach projektu pn. „Sportowy Pleszew” – Edycja II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Pleszew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Pleszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 74 28 300
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pleszew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.pleszew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pleszew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi edukacyjne obejmujące prowadzenie zajęć pn. „Lekkoatletyka” oraz zajęć pn. „Akademia Ruchu z Piłką” w ramach projektu pn. „Sportowy Pleszew” – Edycja II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73a0abb9-3b15-41ba-a56a-01f1309d8bae
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415065
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034708/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Usługi edukacyjne obejmujące prowadzenie zajęć pn. „Lekkoatletyka” oraz zajęć pn. „Akademia ruchu z piłką” w ramach projektu pn. „Sportowy Pleszew” – Edycja II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie będzie realizowane przy udziale dofinansowania w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315325
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.042.1.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 429268,29 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 107317,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 zamówienia – prowadzenie zajęć pn. „Lekkoatletyka” w ramach projektu pn. „Sportowy Pleszew”Przedmiotem zamówienia są usługi edukacyjne obejmujące prowadzenie zajęć pn. Lekkoatletyka. Aktywność skierowana do uczniów ze szkół Miasta i Gminy Pleszew (Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie, Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie, Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie, Zespół Szkół Publicznych w Kowalewie, Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim, Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach).
Kategoria lekkoatletyka powinna obejmować:
- biegi,
- skoki,
- formy ogólnorozwojowe stosowane na zajęciach dla dzieci (zabawy biegowe i wyścigi, tory przeszkód, ćwiczenia koordynacyjne, elementy gimnastyki i gier ruchowych przygotowujących do właściwych konkurencji).
Zadaniem objętych zostanie 8 grup ok. 10-osobowych (minimum 8 osób, maksimum 12 osób). Zadaniem musi zostać objętych 80 uczniów. Każda grupa zrealizuje 40 godzin z częstotliwością 2 razy w tygodniu. Zajęcia prowadzone będą w następujących sekcjach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 32520,33 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 zamówienia – prowadzenie zajęć pn. „Akademia Ruchu z Piłką” w ramach projektu pn. „Sportowy Pleszew”Przedmiotem zamówienia są usługi edukacyjne obejmujące prowadzenie zajęć pn. Akademia Ruchu z Piłką. Aktywność skierowana do uczniów ze szkół Miasta i Gminy Pleszew (Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie, Zespół Szkół Publicznych nr 2 w Pleszewie, Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie, Zespół Szkół Publicznych w Kowalewie, Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim, Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach).
Kategoria Akademia Ruchu z Piłką powinna obejmować:
- zajęcia ogólnorozwojowe z piłką,
- trening koordynacji i percepcji,
- zajęcia multisport z różnymi piłkami,
- trening motoryczny z piłką,
- zabawy ruchowe z elementami integracji.
Zadaniem objętych zostanie 10 grup ok. 23-osobowych. Zadaniem musi zostać objętych 230 uczniów. Każda grupa zrealizuje 40 godzin z częstotliwością 2 razy w tygodniu. Zajęcia prowadzone będą w następujących sekcjach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VIII.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 74796,75 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Klub Sportowy Stal Pleszew
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6172012009
7.3.3) Ulica: al. Mickiewicza 6
7.3.4) Miejscowość: Pleszew
7.3.5) Kod pocztowy: 63-300
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 90850 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90850 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 90850 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejsko-Gminny Szkolny Związek Sportowy w Pleszewie
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6080035706
7.3.3) Ulica: Rynek 1
7.3.4) Miejscowość: Pleszew
7.3.5) Kod pocztowy: 63-300
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 90850 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |