Kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415047
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415047/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-31 15:48
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6e78774b-95bf-4337-86a4-6114f14bf39b
Identyfikator
5261000645
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizacji imprezUsługi w zakresie organizacji targów i wystawUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415047 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010393032

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 142a

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 02-305

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@frse.org.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.frse.org.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e78774b-95bf-4337-86a4-6114f14bf39b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415047

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 93158-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest finansowane w ramach projektu pt.: " Promocja kształcenia zawodowego poprzez krajowe i międzynarodowe konkursy umiejętności (EuroSkills i WorldSkills)" numer : FERS.01.04-IP.05-010/23, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland. 2.Przedmiot umowy będzie wykonywany od dnia zawarcia umowy przez okres 5 miesięcy przy czym konkursy SkillsPoland zostaną zrealizowane w terminie do dnia 30 czerwca 2026 r.

3.9.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-16

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

5 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KDK Sp. z o.o.

4.3.3.) Ulica: Mokotowska 14

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 497700,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 211681-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-27

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

po udzieleniu zamówienia publicznego, Zamawiający powziął wiedzę, że podczas kompleksowej realizacji konkursów regionalnych w ramach SkillsPoland konieczne będzie zwiększenie ilości noclegów i usługi cateringu dla wybranych konkurencji zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zwiększenie ilości noclegów i usługi cateringu dla wybranych konkurencji zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia

5.4.6.) Wartość zmiany: 34400,00

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

po udzieleniu zamówienia publicznego Zamawiający powziął wiedzę, że w związku z realizacją eliminacji regionalnych SkillsPoland konieczne jest zwiększenie zakresu zamówienia, określonego w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy, polegające na zwiększeniu ceny jednostkowej brutto usługi kompleksowej organizacji Eliminacji dla wybranych konkurencji, w związku ze zwiększeniem liczby zawodników biorących udział w konkursach

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zwiększenie ceny jednostkowej brutto usługi kompleksowej organizacji Eliminacji dla wybranych konkurencji, w związku ze zwiększeniem liczby zawodników biorących udział w konkursach;

5.4.6.) Wartość zmiany: 14250,00

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 477870,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi