Modernizacja drogi powiatowej nr 2269D w m. Groble
Powiat Legnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415067
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415067/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 15:59
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-becf6ae4-f012-44b0-a6ba-9a533226cb5b
- Identyfikator
- 6912226286
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415067 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja drogi powiatowej nr 2269D w m. Groble
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Legnicki
1.2.) Oddział zamawiającego: Zarząd Powiatu Legnickiego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647200
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. Słowiański 1
1.4.2.) Miejscowość: Legnica
1.4.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-legnicki.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.sp-legnica.dolnyslask.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-becf6ae4-f012-44b0-a6ba-9a533226cb5b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415067
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00034242
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja drogi powiatowej nr 2269D w m. Groble
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę odcinka drogi powiatowej 2269D długości 590,0m na terenie miejscowości Groble, polegającą na budowie stanowiska postojowego dla służb komunalnych oraz podwyższeniu parametrów technicznych istniejącej jezdni i zjazdów poprzez wymianę warstw bitumicznych.
3.9.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233140-2 - Roboty drogowe
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Franciszek Michalik
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6161568312
4.3.3.) Ulica: ul. Akacjowa 14a/2
4.3.4.) Miejscowość: Gryfów Śląski
4.3.5.) Kod pocztowy: 59-620
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 546218,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00152764/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
z uwagi na konieczność wykonania modernizacji dodatkowych 88 m drogi
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę odcinka drogi powiatowej 2269D długości 678,0m na terenie miejscowości Groble, polegającą na budowie stanowiska postojowego dla służb komunalnych oraz podwyższeniu parametrów technicznych istniejącej jezdni i zjazdów poprzez wymianę warstw bitumicznych.
5.4.6.) Wartość zmiany: 81899,92
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 628118,32 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |