Budowa boiska wielofunkcyjnego w Strzelcach

Gmina Chodzież

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415102
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415102/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-31 16:43
Lokalizacja
Chodzież, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03eb47b0-b478-42a7-84cd-da110d615ba3
Identyfikator
6070016311
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415102 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego w Strzelcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chodzież

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791023

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Notecka 28

1.4.2.) Miejscowość: Chodzież

1.4.3.) Kod pocztowy: 64-800

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina.chodziez.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminachodziez.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03eb47b0-b478-42a7-84cd-da110d615ba3

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415102

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00168410

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa boiska wielofunkcyjnego w Strzelcach

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska wielofunkcyjnego, obejmujący boisko
z polem do gry w piłkę ręczną, piłkę nożną (futsal), tenisa, siatkówkę i koszykówkę.
Wymiary boiska 42,0x24,0m.
Na terenie budowy znajduje się drzewo kolidujące z budowanym boiskiem. Drzewo należy przesadzić w miejsce wyznaczone przez Zamawiającego.
Z terenu istniejącego należy zebrać i wywieźć warstwę humusowo-nasypową gr 20 cm, następnie wyrównać podłoże piaskiem i układać warstwy konstrukcyjne podbudowy i nawierzchnię.
Wokół boiska zostanie wykonane obrzeże betonowe 8x30x100cm na ławie betonowej C8/10
oraz podsypce piaskowej. W ramach zadania należy wykonać piłkochwyty, jako wolnostojące ustawione na boisku w odległości min. 100 cm od linii końcowej boiska. Piłkochwyty wykonać z siatki polipropylenowej o wysokości 4m wzdłuż krótszych boków boiska, oraz na długości 6m wzdłuż dłuższego boku od strony szkoły. Pomiędzy boiskiem, a istniejącym chodnikiem należy wykonać dojście wraz utwardzeniem terenu pod ławki stadionowe i stojaki na rowery. Istniejącą lampę parkową należy przestawić w nowe miejsce wykorzystując istniejący kabel zasilający.
W ramach zadania należy również rozebrać stare ogrodzenie oraz wykonać nowe ogrodzenie panelowe o wys.153 cm z bramą i furtką.

3.9.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

3 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TORAKOL Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8891520945

4.3.3.) Ulica: ul. Słoneczna nr 24A

4.3.4.) Miejscowość: Radziejów

4.3.5.) Kod pocztowy: 88-200

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 761369,99 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00260116/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 761369,99 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane