Dostawa sprzętu medycznego syg. sprawy 158-W-D-03-2026

Centrum Medyczne "Żelazna" sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415116
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415116/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 17:08
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-abe089bb-1884-423d-b06f-ffd8d51ce12d
Identyfikator
5270104746
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415116 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu medycznego syg. sprawy 158-W-D-03-2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Centrum Medyczne "Żelazna" sp. z o. o.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012103423

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Żelazna 90

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 01-004

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kazanowska@szpitalzelazna.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalzelazna.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abe089bb-1884-423d-b06f-ffd8d51ce12d

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415116

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 235069-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa sprzętu medycznego syg. sprawy 158-W-D-03-2026

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawę sprzętu medycznego do Centrum Medycznego „Żelazna” sp. z o.o. Zamówienie obejmuje 3 zakresy:
- Zakres nr 1 Aparat USG – 1 szt.
- Zakres nr 2 Stół operacyjny – 1 szt.
- Zakres nr 3 Resektoskop
2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: – 33100000-1 Urządzenia medyczne, 33192230-3 Stoły operacyjne

3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

56 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KARL STORZ Polska sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 243706097

4.3.3.) Ulica: ul. Hołubcowa 123

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-854

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 124177,32 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 436655-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 124177,32 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy