Udostępnienie kanałów transmisyjnych LAN/SAN w relacji Centrala NBP - CIRF Radom

NARODOWY BANK POLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415117
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415117/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-31 17:09
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9c643ebc-e5b5-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5250008198
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przesyłu danych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415117 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Udostępnienie kanałów transmisyjnych LAN/SAN w relacji Centrala NBP - CIRF Radom

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY BANK POLSKI

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000002223

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Świętokrzyska 11/21

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-919

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dkrz-wpi1@nbp.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nbp.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c643ebc-e5b5-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415117

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 065-194234

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Udostępnienie kanałów transmisyjnych LAN/SAN w relacji Centrala NBP - CIRF Radom

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

CZĘŚĆ 1: 1. Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie kanałów transmisyjnych LAN/SAN w relacji Centrala NBP - CIRF Radom - droga podstawowa. 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną Ofertę - na Część I albo Część II. 3. Przedmiotem zamówienia w ramach Części I, jest: 3.1. Wykonanie projektu technicznego świadczenia Usługi DWDM wraz z przeniesieniem na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do projektu technicznego, praw zależnych i praw własności egzemplarzy projektu technicznego oraz nośnika/ków, na którym/ych projekt techniczny utrwalono; 3.2. Zestawienie, uruchomienie i udostępnienie kanałów transmisyjnych na podstawie zaakceptowanego Projektu technicznego oraz świadczenie przez Wykonawcę Usługi DWDM, w tym: a) Wykonanie zestawienia sieci kanałów transmisyjnych obejmujących w szczególności zestawienie połączeń kablowych, instalację i konfigurację urządzeń sieciowych w Lokalizacjach Zamawiającego, zgodnie z zaakceptowanym Projektem technicznym; b) Uruchomienie i udostępnienie sieci kanałów transmisyjnych w Lokalizacjach Zamawiającego, zgodnie z zaakceptowanym Projektem technicznym; c) Dostarczenie przez Wykonawcę, na własny koszt i ryzyko, urządzeń i osprzętu (stanowiących własność Wykonawcy przez cały okres obowiązywania Umowy) niezbędnych dla zapewnienia prawidłowego świadczenia Usługi DWDM, dokonanie ich instalacji oraz ich serwisowanie w okresie obowiązywania Umowy; d) Świadczenie przez Wykonawcę Usługi DWDM; e) Po upływie okresu świadczenia Usługi DWDM, wykonanie przez Wykonawcę na koszt i ryzyko Wykonawcy, demontażu urządzeń i osprzętu oraz ich usunięcie z Lokalizacji Zamawiającego (z miejsc gdzie dane urządzenia i osprzęt się znajdują); 3.3. Wykonanie dokumentacji powykonawczej wykonanego zestawienia, uruchomienia i udostępnienia kanałów transmisyjnych wraz z przeniesieniem na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do dokumentacji powykonawczej oraz praw zależnych, prawa własności egzemplarzy dokumentacji powykonawczej oraz nośnika/ków, na którym/ych dokumentację powykonawczą utrwalono. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części I, przedstawiono w „Szczegółowym Opisie Przedmiotu Umowy, stanowiącym Załącznik Nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy (Załącznik Nr 5 do SWZ - PPU Część I - Droga Podstawowa).

3.9.) Główny kod CPV: 72318000-7 - Usługi przesyłu danych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

72318000-7 - Usługi przesyłu danych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-06

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

37 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Orange Polska S.A.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260250995

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1241613,66 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 115-360201

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1209154,92 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Szczegółowe terminy realizacji przedmiotu umowy określono w treści umowy.
2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi