Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Inwestycja nr 3: "Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego na działce nr 1789 w m. Gorlice przy ul. Kościuszki 13

SIM MAŁOPOLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415118
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415118/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-31 17:12
Lokalizacja
Brzesko, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1dc4b432-ec97-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8692002018
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi towarzyszące usługom projektowym

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415118 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Inwestycja nr 3: "Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego na działce nr 1789 w m. Gorlice przy ul. Kościuszki 13

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SIM MAŁOPOLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389604854

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Tadeusz Kościuszki 2

1.4.2.) Miejscowość: Brzesko

1.4.3.) Kod pocztowy: 32-800

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.4.7.) Numer telefonu: 570835635

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@simmalopolska.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.simmalopolska.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1dc4b432-ec97-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415118

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 330583-2022

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji z ogłoszeniem na podstawie: art. 153 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Inwestycja nr 3: "Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego na działce nr 1789 w m. Gorlice przy ul. Kościuszki 13

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z przygotowaniem i pozyskaniem niezbędnych dokumentów przewidzianych obowiązującymi przepisami prawa do uzyskania zgody na wykonanie zadania pn. Inwestycja nr 3: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego na działce nr 1789 w m. Gorlice przy ul. T. Kościuszki 13”

Szczegółowy zakres zamówienia został zawarty w: opisie przedmiotu zamówienia, wielobranżowej koncepcji architektoniczno - urbanistycznej i projekcie umowy będące załącznikami do OPiW
Wszystkie elementy wyszczególnione OPiW oraz jego załącznikach nie podlegają negocjacjom. Wskazane w dokumentacji parametry funkcjonalno-użytkowe są minimalnymi i pożądanymi. Należy je dostosować do odpowiednich wymogów projektowanych obiektów w uzgodnieniu z Zamawiającym na etapie uzgadniania dokumentacji projektowej. Zakres wymaganych prac projektowych wskazanych w załączonych dokumentach, nie jest katalogiem zamkniętym, lecz minimalnym z punku widzenia celu, któremu dokumentacja projektowa ma służyć.

W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostałyby znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty lub usługi, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne posłużenie się powyższymi wskazaniami, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważny”.
Najpóźniej w dniu podpisania umowy Wykonawca , którego oferta została wybrana przedstawi harmonogram rzeczowo - finansowy.

Zamawiający nie określa, zgodnie z art. 95 Pzp, wymogu zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia z uwagi, iż charakter czynności, realizowanych w ramach niniejszego zamówienia nie uzasadnia wykonywania pracy w sposób określony w art. 22 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2020r. poz. 1320 z późn. .zm.) Samodzielną funkcję do projektowania mogą wykonywać wyłącznie osoby posiadające "uprawnienia budowlane". Uprawnienia budowlane przyznawane są imiennie. W związku z powyższym nie jest wymagane nawiązanie stosunku pracy pod kierownictwem pracodawcy

3.9.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

6 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ABC Pracownia Projektowa Bożena Nosiła

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6481620758

4.3.3.) Ulica: Roosevelta

4.3.4.) Miejscowość: Zabrze

4.3.5.) Kod pocztowy: 41-800

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 126075,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 482293-2022-PL

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-01-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 10

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana terminu realizacji

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

wydłużenie terminu realizacji do 26 kwietnia 2023r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana terminu realizacji

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

wydłużenie terminu realizacji do 27 czerwca 2023r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana terminu realizacji

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

wydłużenie terminu realizacji do 26 września 2023r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 4

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana terminu realizacji

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

wydłużenie terminu realizacji do 29 grudnia 2023r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 5

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana terminu realizacji

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

wydłużenie terminu realizacji do 29 marca 2024r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 6

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana terminu realizacji

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

wydłużenie terminu realizacji do 29 czerwca 2024r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 7

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana terminu realizacji

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

wydłużenie terminu realizacji do 01 października 2024r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 8

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana terminu realizacji

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

wydłużenie terminu realizacji do 10 stycznia 2025r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 9

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana terminu realizacji

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

wydłużenie terminu realizacji do 30 czerwca 2025r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 10

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana terminu realizacji

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

wydłużenie terminu realizacji do 30 stycznia 2026r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 126075,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji z ogłoszeniem na podstawie: art. 153 pkt 2 ustawy - Usługi