Świadczenie usług sprzątania
Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415137
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415137/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 18:45
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9961106f-91f3-48af-8011-5fc37fd62313
- Identyfikator
- 7123235230
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415137 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług sprzątania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060712314
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 76
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-950
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.7.) Numer telefonu: +48 814781625
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@lublin-zachod.sr.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lublin-zachod.sr.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9961106f-91f3-48af-8011-5fc37fd62313
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415137
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: S60/2025 194629-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług sprzątania
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie trzecie obejmuje sprzątanie pomieszczeń biurowych i ternu posesji oraz utrzymanie terenów zielonych Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie przy ul. Konrada Wallenroda 4d w Lublinie. Powierzchnia wewnętrzna objęta usługą sprzątania: 7 704 m2, teren wokół budynku: 883 m2 z czego powierzchnia utwardzona : 727 m2 i powierzchnia zielona 156 m2. Kompleksowe usługi sprzątania obejmują m.in.: sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, holi, klatek schodowych, ciągów komunikacyjnych, schodów, pomieszczeń WC, łazienek, mycie okien i innych powierzchni (lamperie, ściany wyłożone glazurą), czyszczenie mebli, wykładanie koszy workami foliowymi, wynoszenie śmieci we wskazane miejsce, czyszczenie wycieraczek do obuwia, pranie i odkurzanie wykładzin podłogowych oraz zmywanie, pastowanie i froterowanie podłóg. Wykonawca zobowiązany będzie do: 1) świadczenia usług sprzątania minimum w każdy dzień pracujący dla Zamawiającego, 2) zapewnienia środków i sprzętu potrzebnego do wykonania zamówienia, w tym mechanicznego urządzenia do czyszczenia posadzek, 3) zapewnienia dostaw mydła w płynie, papieru toaletowego, ręczników papierowych, worków na śmieci, piachu oraz chlorku magnezu/chlorku wapnia oraz preparatów do dezynfekcji powierzchni (preparat w dozownikach do dezynfekcji dłoni uzupełniany jest przez Zamawiającego). Oprócz niezbędnego asortymentu, w który należy wyposażyć każdą osobę świadczącą usługi utrzymania czystości, Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia każdej osobie świadczącej usługi sprzątania pomieszczeń indywidualnych środków do: czyszczenia mebli, dezynfekcji oraz czyszczenia monitorów LCD. Powierzchnia zewnętrzna obejmuje również chodniki miejskie sąsiadujące z terenem, na którym zlokalizowany jest Sąd. Pomieszczenia i teren zewnętrzny podlegające sprzątaniu muszą być utrzymane w bieżącej czystości.
3.9.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
90919200-4 - Usługi sprzątania biur
90620000-9 - Usługi odśnieżania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CSGroup Grzegorz Maj
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712004883
4.3.3.) Ulica: ul. Energetyków 22e
4.3.4.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
4.3.5.) Kod pocztowy: 97-300
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 742061,88 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 524625-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-01
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
sukcesja generalna
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Umowa zawarta została z Panem Grzegorzem Maj prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą pod nazwą CSGroup Grzegorz Maj. W ramach sukcesji generalnej działalność ta została przekształcona w jednoosobową spółkę kapitałową działającą pod firmą CSGroup Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Łódzka 30a/b.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 736077,49 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |