Usługa utrzymania czystości w hali 3mk Arena Ostrów oraz terenu przyległego
"Ostrowskie Inwestycje Sportowe" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415141
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415141/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-31 18:59
- Lokalizacja
- Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0a94be3-3ff6-4813-bab6-f4c034600142
- Identyfikator
- 6222833318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415141 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa utrzymania czystości w hali 3mk Arena Ostrów oraz terenu przyległego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: "Ostrowskie Inwestycje Sportowe" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387718016
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Andrzeja Kowalczyka
1.4.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-400
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@arenaostrow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.arenaostrow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0a94be3-3ff6-4813-bab6-f4c034600142
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415141
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00283555
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa utrzymania czystości w hali 3mk Arena Ostrów oraz terenu przyległego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania czystości w hali 3mk Arena Ostrów oraz terenu przyległego.
1. Obiekt objęty przedmiotową usługą znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Andrzeja Kowalczyka 1.
2. Przedmiot zamówienia opisują:
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7,
2) Wykaz pomieszczeń - załącznik nr 8.
3. Inne wymagania i uwagi.
1) Przed złożeniem oferty zaleca się dokonanie wizji lokalnej.
2) Zamawiający wymaga od wykonawcy lub ewentualnego podwykonawcy, aby na podstawie stosunku pracy, o którym mowa w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, zatrudnione były wszystkie osoby wykonujące sprzątanie codzienne.
3) Wykonawca w okresie prowadzenia usługi będzie ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 150.000,00 zł.
4) Wykonawca 3 dni przed terminem rozpoczęcia planowanej usługi przedstawi zamawiającemu wykaz osób wskazanych do realizacji usługi sprzątania codziennego wraz z informacją na temat pełnionej funkcji, który będzie stanowił załącznik nr 1 do umowy.
5) Wykonawca każdorazowo 3 dni przed terminem planowanej imprezy przedstawi zamawiającemu wykaz osób wskazanych do realizacji usługi sprzątania imprezowego wraz z informacją na temat pełnionej funkcji.
6) Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części ze względu na potrzebę kompleksowej realizacji usługi, a przedmiot zamówienia może być wykonany w całości przez MŚP.
3.9.) Główny kod CPV: 90919200-4 - Usługi sprzątania biur
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
90911300-9 - Usługi czyszczenia okien
90910000-9 - Usługi sprzątania
90900000-6 - Usługi w zakresie sprzątania i odkażania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Janusz Lewandowski P.W. Jalmax
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6180049145
4.3.4.) Miejscowość: Kalisz
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 517000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00359242/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-01
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 396400,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |