Remont i przebudowa dróg powiatowych na terenie powiatu bartoszyckiego
Zarząd Dróg Powiatowych w Dąbrowie k/Bartoszyc
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415163
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415163/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-31 20:06
- Lokalizacja
- Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d13ee95-2964-4af5-938e-6d6b8a748dc1
- Identyfikator
- 7431646963
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-31
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415163 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa dróg powiatowych na terenie powiatu bartoszyckiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Dąbrowie k/Bartoszyc
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510750580
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dąbrowa 56A
1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 89 764 20 02
1.5.8.) Numer faksu: +48 89 764 20 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdpdabrowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdpdabrowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/884c9ef4-bc73-4fe0-95e0-3053f72457bf1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa dróg powiatowych na terenie powiatu bartoszyckiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d13ee95-2964-4af5-938e-6d6b8a748dc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415163
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046635/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Modernizacja DP 1515N Robity – Kandyty – Worławki na odcinku Kandyty - Worławki
1.1.11 Remont DP 1357N na odc. Górowo Ił. - Dwórzno
1.1.13 Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1519N Górowo Iławeckie – Dęby – Orsy – Półwiosek od km 0+000 do km 3+970,04 o łącznej długości ok. 3,970 km - etap 1 od km 0+000 do km 0+410,78
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306721
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-DT.343.1.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Remont DP1357N na odcinku Górowo – Dwórzno”.Przedmiotowe zamierzenie budowlane dotyczy wykonania remontu odcinka drogi powiatowej nr 1357N na odcinku Górowo – Dwórzno o długości ok. 1 000 m polegającej na remoncie nawierzchni jezdni.
Przewidziane do wykonania roboty budowlane nie wykraczają poza pas drogowy w/w drogi.
W ramach realizacji w/w zadania, planuje się wykonanie n/w robót budowlanych:
1) wykonanie wzmocnienia jezdni siatką z drutu stalowego
2) wykonanie nawierzchni bitumicznych jezdni
3) wykonanie poboczy z kruszywa niezwiązanego
Szerokość projektowanej jezdni wynosi 5,00 m
Szerokość pobocza wynosi 0,75 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 951350,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Modernizacja DP 1515N Robity - Kandyty - Worławki na odcinku Kandyty - Worławki”.Przedmiotowe zamierzenie budowlane dotyczy wykonania przebudowy odcinka drogi powiatowej nr 1515N na odcinku Kandyty – Worławki o długości ok. 1 200 m polegającej na wzmocnieniu nawierzchni jezdni.
Przewidziane do wykonania roboty budowlane nie wykraczają poza pas drogowy w/w drogi.
W ramach realizacji w/w zadania, planuje się wykonanie n/w robót budowlanych:
1) wykonanie wzmocnienia jezdni siatką z drutu stalowego
2) wykonanie nawierzchni bitumicznych jezdni
3) wykonanie poboczy z kruszywa niezwiązanego
Szerokość projektowanej jezdni wynosi 4,00 m
Szerokość pobocza wynosi 0,75 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 951950,40 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1519N Górowo Iławeckie – Dęby – Orsy – Półwiosek od km 0+000 do km 3+970,04 o łącznej długości ok. 3,970 km - etap 1 od km 0+000 do km 0+410,78”.Przedmiotowe zamierzenie budowlane dotyczy wykonania przebudowy odcinka drogi powiatowej nr 1515N od km 0+000 do km 0+410,78 o długości ok. 418 m polegającej na wzmocnieniu nawierzchni jezdni i budowie drogi dla pieszych.
Przewidziane do wykonania roboty budowlane nie wykraczają poza pas drogowy w/w drogi.
W ramach realizacji w/w zadania, planuje się wykonanie n/w robót budowlanych:
1) wykonanie przepustów pod zjazdami i pod koroną drogi
2) odtworzenie i odmulenie rowów odwadniających korpus drogowy
3) korytowanie, profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne jezdni i zjazdów
4) wykonanie wzmocnienia geokompozytem
5) wykonanie podbudowy pod nawierzchnię jezdni i zjazdów
6) wykonanie nawierzchni bitumicznych jezdni i zjazdów
7) wykonanie poboczy z kruszywa niezwiązanego
Szerokość projektowanej jezdni wynosi 5,50 m
Szerokość pobocza wynosi 0,75 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 761151,14 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1045377 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1558433,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1045377 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591002482
7.3.3) Ulica: Brokowska
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
7.3.5) Kod pocztowy: 07-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1045377 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1062321,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1568739,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1062321,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591002482
7.3.3) Ulica: Brokowska
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
7.3.5) Kod pocztowy: 07-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1062321,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przed otwarciem ofert, zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, udostępnił na stronie
internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie części 3 zamówienia, wynoszącej 936 215,90 zł brutto.
W wyniku badania ofert jako oferta z najniższą ceną została sklasyfikowana oferta złożona przez
Wykonawcę: Michał Głodowski DROGBUD, Żegoty 89, 11-106 Kiwity, z ceną 964 125,09 zł
brutto.
Cena tej oferty przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie tej części
zamówienia . Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia budżetu zadania do
ceny oferty z najniższą ceną.
| 2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |